Adana Il Sağlık Müdürü Kim?

Adana il sağlık müdürü kim 2020?

2014 yılında başladığı Seyhan Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine 14 Ağustos 2020 tarihine kadar devam etti. Uzm. Dr. Halil NACAR, 14 Ağustos 2020 tarihinde atandığı Adana İl Sağlık Müdürlüğü görevine halen devam etmektedir.

Adana Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Kim?

Yüksel Coşkun Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi.

Adana Seyhan ilçe sağlık müdürü kimdir?

Seyhan Devlet Hastanesi’nde 6 yıl başhekimlik görevini yürütürken çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve etkinlikleri ile başarılı çalışmalara imza atan Uzm. Dr. Halil Nacar, Dr. Ahmet Özer’in yerine Adana İl Sağlık Müdürü olarak atanmasının ardından bugün göreve başladı.

Adana Kamu Hastaneleri Başkanı kimdir?

Başkanımız Uzm. Dr. Selahattin Menteş, Adana Sağlık İl Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ahmet Yücel Çomu’yu makamında ziyaret etti.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Başhekimi kim?

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Halil Nacar, Dr. Ahmet Özer’in yerine Adana İl Sağlık Müdürü olarak atandı. Uzun süredir çeşitli hastanelerde yöneticilik ve başhekimlik görevlerinde bulunan Nacar, başarılı çalışmalarla dikkatleri üzerine çekmişti.

184 numara nereye ait?

Sağlık Hizmetleri ile ilgili her türlü şikayet için Sağlık Bakanlığı”nın (SABİM) ALO 184 adlı hattı arayabilirsiniz.

Mersin il sağlık müdür?

Mersin İl Sağlık Müdürü Dr.Sinan BAHÇACI Personeli İle Tanıştı.

Ilçe sağlık müdürü ne iş yapar?

Sağlık hizmeti ile ilgili her türlü başvuru ve şikâyeti değerlendirmek ve sonuçlandırmak. Laboratuvar ve müesseselerin açılış iş ve işlemlerini yürütmek. İşyerlerinin sağlık birimlerinin durumlarını saptamak, değerlendirmek, kayıtlarını tutmak ve mevzuat doğrultusunda gerekli işlemleri yapmak.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Sağlık Raporu Ne Demektir?

Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Kim?

Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevine başlayan Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan, görevine devam eden Tıbbi Hizmetler Başkanı Doç.Dr. Orhan GÖRGÜLÜ, yeni görev alan İdari Hizmetler

Emrah Ceviz nereli?

1980 yılında Kütahya/Tavşanlı doğumlu Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Emrah Ceviz, Ankara, Çankırı, Adana’da hekimlik yaptıktan sonra 2018 yılında Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünde Daire Başkanı olarak görev yaptı. 2019 yılında Adana Kamu Hastaneleri Başkanlığı görevini sürdürüyordu…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *