Dumlupınar Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Nerede?

Dpu ders kayıt ne zaman 2021?

Kesin kayıt hakkı kazanan asil adayların kayıtları 2426 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacak. Kontenjan açığı olması durumunda yedek listede yer alan adaylar 31 Ağustos 16 Eylül 2021 tarihleri arasında açık kalan kontenjanlara ön başvuru yapabilecek.

DPÜ Okul açılacak mı?

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü, 2020-2021 eğitim öğretim yılı güz yarıyılında Üniversitedeki tüm akademik birimlerin ön lisans, lisans ve lisansüstü programlarındaki ders, uygulama ve sınav faaliyetlerinin dijital imkanlarla ve uzaktan öğretim yöntemleriyle yapılmasına karar verildiğini duyurdu.

Dpu ders kayıtları ne zaman?

28 Eylül-02 Ekim 2020 tarihleri arasında ders kaydı yapacak öğrencilerimizin sırasıyla aşağıda belirtilen işlemleri yapmaları gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifreniz ile http://obs. dpu.edu.tr sisteme giriş yapınız.

Dumlupınar Üniversitesi harç ücretleri hangi bankaya?

4.7. Öğrenim ücreti/ katkı payı ödemeleri 11.02.2021 tarihinden itibaren sadece Ziraat Bankası ATM’lerinden ve Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden öğrenci numarası ile yapılabilir.

DPÜ sınavlar ne zaman?

2020 – 2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Vize Sınavları 16 – 21 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılacak olup sınav takvimine öğrencilerimiz buraya tıklayarak ulaşabilirler.

Üniversitesi ne zaman açılacak?

Üniversitelerde eğitim döneminin başlayacağı tarih geçtiğimiz haftalarda Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından duyurulmuştu. ÜNİVERSİTELER NE ZAMAN AÇILACAK? Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Üniversitelerin 2021-2022 eğitim öğretim yılı akademik takvimi 13 Eylül itibarıyla başlayacaktır.”

You might be interested:  Medipol Sağlık Bilimleri Enstitüsü Nerede?

DPÜ uzaktan eğitim mi?

Üniversitemiz uzaktan öğretimle yürütülecek derslerin işlendiği platforma https://oys. dpu.edu.tr adresinden erişebilirsiniz.

DPÜ mezuniyet ne zaman?

Mezuniyet / 12 – 14 Temmuz 2021, Pazartesi.

Yöksis kaydı ne zaman güncellenir?

Eğitim bilgilerinde eksiklik/hata olan adayların, mezun oldukları/olacakları yükseköğretim kurumları ile görüşerek eğitim bilgilerini YÖKSİS ‘te düzelttirmeleri ve bu düzeltme işlemi sonrasında 27 Ağustos-01 Eylül 2020 tarihleri arasında https://ais.osym.gov.tr/DGS/2020/1/BasvuruEgitimGuncelle adresinden

Dumlupınar Üniversitesi PDR var mı?

Amacı, MEB’e bağlı veya özel eğitim kurumlarında, özel sektörde rehberlik ve psikolojik danışmanlık alanında çalışacak yetkin uzmanlar yetiştirmektir.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi hangi ilçede?

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kampüsleri İbrahim Naci Eren Yerleşkeleri’nde ve Kütahya ‘nın Gediz ilçesinde meslek yüksekokulunun binası bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *