Eruslu Sağlık Ürünleri A.Ş Kimin?

Eruslu kime ait?

Eruslu Global Şirketler Topluluğu, 1966 yılında kurulmuştur. 1966 yılından bu yana sanayi ve üretim içinde olan Eruslu Ailesi; kimya, tekstil, inşaat, ambalaj, hijyen sektörlerindeki yatırımlarıyla Eruslu Global Şirketler Topluluğu’nu oluşturmuştur.

Eruslu Sağlık hangi ülkenin?

Türkiye’nin 1 Numaralı Ailesi.

Sleepy ıslak mendil hangi firmanın?

Faaliyetlerine 2004 yılında çocuk bezi üretimiyle başlayan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Sleepy markasını hayata geçirerek sektöründe emin adımlarla yürümeye devam ediyor. 2010 yılında, yetişkin hasta bezi, ıslak havlu ve cep mendili; 2013 yılında hasta altı örtüsü üretimine de başlayan Eruslu Sağlık,

Puretex Gaziantep kimin?

Puretex ‘in kurucuları ise Mustafa Eruslu, Murat Eruslu ve Onur Akyüz olarakg görülüyor. 1 milyon lira sermayeli şirket 10 bin değerinde 100 hisseden oluşuyor. Şirketin büyük ortağı yüzde 65 ile Mustafa Eruslu’dur. İkinci büyük ordağı ise yüzde 30 ile Onur Akyüz’dür.

Soffio bebek bezi kim üretiyor?

Soffio, Sleepy ile aynı fabrikadan çıkıyor; Eruslu Sağlık Ürünleri tarafından üretiliyor.

Prima bebek bezi hangi ülkenin malı?

Prima Amerika merkezli 1837 yılında kurulan P&G (Procter & Gamble) adlı şirketin bebek bezi markasıdır. Türkiye pazarına 1987 yılında giren P&G; Türkiye’de toz deterjan, hazır çocuk bezi, hijyenik ped ve çamaşır suyu üretim tesisleri ve dağıtım merkezi ile faaliyetlerini sürdürüyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Sağlık Bakanlığı Il Içi Tayin 2017 Ne Zaman?

Sleepy hangi ülkenin malı?

Sleepy bebek bezi markası, Türkiye’de faaliyetlerine 2004 yılında çocuk bezi üretimiyle başlayan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye aittir. Eruslu Sağlık 2010 yılında, yetişkin hasta bezi, ıslak havlu ve cep mendili; 2013 yılında hasta altı örtüsü üretimine de başladı.

Sleepy nerelerde var?

“ Sleepy hangi marketlerde var?” sorusu için genel olarak her markette yer aldığını söyleyebiliriz. Yani migros, carrefor, şok gibi marketler haricinde birçok yerel markette bu markayı bulmanız mümkün. Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor ve Amazon web sitelerinde de bu ürün satılmaktadır.

Sleepy Türk malı mı?

Kısaca özetlemek gerekirse Prima, Huggies, Canbebe, Goo.n markaları yabancı sermayelere ait markalardır. Molfix, Sleepy, Baby Turko, Önlem ve Evy baby markaları yerli markalardır.

Uni Baby kim üretiyor?

Uni markasını bünyesinde bulunduran Türk firması Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri, Uni Baby markası ile; bebek temizlik mendilleri, bebek şampuanı, pişik kremi, bebek kremi, bebek yağı, göğüs pedi ve kulak temizleme çubuğu ürünlerinden oluşuyor.

Sleepy ped ne zaman cikti?

nin faaliyetleri 2004 yılında çocuk bezi üretimi ile başladı.

Molfix bebek bezi hangi ülkenin malı?

Molfix, 1998 yılında Hayat Kimya A.Ş. tarafından üretilen bebek bezi ve ıslak havlu markasıdır. Bulgaristan, Rusya ve Ukrayna, Azerbaycan, Bosna Hersek, Cezayir, İran, Nijerya, Pakistan, Mısır, Fas gibi ülkelerde kullanılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *