FAQ: Arçelik Sağlık Çalışanlarına Indirim Kodu Nasil Alınır?

Sağlıkçı indirim kodu nasıl alınır?

Sağlık çalışanlarının indirimden faydalanabilmesi için, görev yaptıkları kurumun insan kaynakları yada personel birimleri tarafından Derneğimizin [email protected] mail adresine çalışan sayısı bilgilerinin iletilerek indirim kodu talep edilmesi gerekmektedir.

Arçelik kampanya var mı?

Arçelik Çamaşır ve Kurutma Makinesi Alana 700 TL İndirim Fırsatı! Üstelik 10 yıl motor garantisi! Kampanya 30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerlidir. Arçelik kuzine fırın alana 2.955 TL değerinde davlumbaz hediye!

Arçelik indirim kodu ne işe yarar?

Arçelik indirim kodu: Küçük Ev Aletlerinde Ekstra %15 Küçük ev aletlerinde geçerli buradaki arçelik indirim koduyla online alışverişinizi ekstra %15 ucuzlatacaksınız! Öncelikle kodu cihazınıza kopyalamalı, sonrasında da sepet sayfasındaki kupon […]

Arçelik değişim kampanyası nedir?

Kampanya kapsamında buzdolabı,çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın ürün gruplarındaki eski ürünlerinizi iade edebilirsiniz. Kampanya kapsamında Mini Fırın,Midi Fırın, Mikrodalga Fırın, Davul Fırın, Tüplü Televizyon, Monitör ürün gruplarındaki eski ürünlerinizi iade edemezsiniz.

THY sağlıkçı indirim kodu nasıl kullanılır?

Promosyon kodu ile Sağlık Çalışanı Kayıt Formu’nda kullanılan Miles&Smiles üyelik numarası eşleştirilmiştir. Promosyon kodu başka bir üyelik ile kullanılamaz. İndirim alabilmek için bilet alımı sırasında, kampanyaya kayıt olurken kullanılan Miles&Smiles üyelik numarası ile giriş yapılmalıdır.

You might be interested:  Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Nasıl Bir Bölüm?

Uçak biletinde sağlıkçı indirimi var mı?

Türk Hava Yolları (THY), koronavirüs salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanlarına özel kampanya başlattı. THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, sağlık çalışanları uçak biletlerinden yüzde 40 indirimli yararlanacak.

Arçelik’te beyaz eşyada kampanya var mı?

Mevsimin en taze lezzetleri hep sizinle olsun diye Arçelik derin dondurucular 600 TL’ye varan indirimlerle. Arçelik Çamaşır ve Kurutma Makinesi Alana 700 TL İndirim Fırsatı! Üstelik 10 yıl motor garantisi! Arçelik kuzine fırın alana 2.955 TL değerinde davlumbaz hediye!

Arçelik Koçailem indirimi ne kadar?

Arçelik ‘te %12 indirim!

Arçelik buzdolabı fiyatları ne kadar?

En Popüler Arçelik Buzdolapları

  • Arçelik 284630 EI Kombi No Frost Buzdolabı 7.988,00 TL21 satıcı
  • Arçelik 454270 MB Çift Kapılı Buzdolabı 2.824,00 TL16 satıcı
  • Arçelik 270482 MI Kombi No Frost Buzdolabı 4.337,91 TL22 satıcı
  • Arçelik 570430 MI Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı 4.299,00 TL5 satıcı

Arcelik kac taksit?

Kampanyada “+ taksit ” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 12 taksit, elektronik ürün grupları için 3 taksit; 3000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır.

Beko indirim kuponu nasıl alınır?

*Eğer aktif olmuyor ise; tarafınıza sms olarak gönderdiğimiz kod kişiye özel bir kodtur. Bu kodu 0850 480 0 888 veya 0212 945 23 56 dahili 1 ‘den mağazamıza bağlanabilir, kullanabilirsiniz. Sağlık çalışanlarımıza verilen kodları da çağrı merkezimiz aracılığı ile kullanabilirsiniz.

Arçelik hangi bankayla anlaşmalı?

Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, “Kredi ihtiyacının yüksek olduğu bu dönemde Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank ile yaptığımız iş birlikleriyle müşterilerimize 12, 36 ve 60 aylık ödeme kolaylıkları sağlayacağız.” dedi.

You might be interested:  FAQ: Sağlık Bakanlığı Onayı Nasıl Anlaşılır?

Bosch kampanyası ne zaman bitiyor?

Bosch kampanya şartlarından yararlanan diğer kartlar Flexi kartların kampanyalara katılımı 31 Aralık 2020 tarihine kadar ücretsizdir.

Beyaz eşya kampanyası ne zaman bitiyor?

Maliye Bakanı Naci Ağbal’ın “Süreyi uzatmayacağız” dediği beyaz eşya, konut ve mobilyada indirimli vergi uygulaması 30 Eylül’de sona eriyor. Bu üç sektörde 1 Ekim’den itibaren eski vergi oranlarına dönülecek. Konutta yüzde 1 ve 8’e indirilen KDV de yeniden yüzde 8-18’e yükseltilecek.

Grundig Arçelik mı?

Tüketici elektroniği, beyaz eşya, ses ve görüntü sistemleri sektöründe faaliyetlerini yürüten ve elektronik ürünleriyle tüm dünyada tanınan Grundig, 2007 yılından beri Arçelik A.Ş. şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Tüm dünyada 65’den fazla ülkede satılmakta olan Grundig markası; Türkiye’de Arçelik A.Ş.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *