FAQ: Eruslu Sağlık Ürünleri Sahibi Kim?

Eruslu Sağlık Ürünleri kime ait?

Erpen A.Ş.

Sleepy kime ait?

Faaliyetlerine 2004 yılında çocuk bezi üretimiyle başlayan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Sleepy markasını hayata geçirerek sektöründe emin adımlarla yürümeye devam ediyor. 2010 yılında, yetişkin hasta bezi, ıslak havlu ve cep mendili; 2013 yılında hasta altı örtüsü üretimine de başlayan Eruslu Sağlık,

Sleepy ped ne zaman cikti?

nin faaliyetleri 2004 yılında çocuk bezi üretimi ile başladı.

Prima markası kime ait?

Prima Amerika merkezli 1837 yılında kurulan P&G (Procter & Gamble) adlı şirketin bebek bezi markasıdır.

Sleepy Türk malı mı?

Kısaca özetlemek gerekirse Prima, Huggies, Canbebe, Goo.n markaları yabancı sermayelere ait markalardır. Molfix, Sleepy, Baby Turko, Önlem ve Evy baby markaları yerli markalardır.

Sleepy bebek bezi nere malı?

Sleepy bebek bezi markası, Türkiye’de faaliyetlerine 2004 yılında çocuk bezi üretimiyle başlayan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye aittir.

Sleepy ped doğal mı?

Reklamlarda gördüğüm ve bende merak uyandıran yeni ped markası. Doğal bambu lifleriyle üretilmiş ve kanatları saf suyla dokunmuş. Renklendirici desen içermeyen iç yüzeyi,koku kontrolü sağlayan formülü ve hassas ciltlere uygunluğu vaatleri arasında.

Baby Turco kimin malı?

Baby Turco, 2012 yılında kurulan Puretex Plastik ve Tekstil Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde üretilen bebek bezi ve ıslak havlu markasıdır. Puretex bünyesinde külot bez, ıslak havlu, bebek bezi ve hijyenik kadın pedi üretilmektedir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Aydın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Kampüsü Nerede?

Eruslu Holding nerede?

Gaziantep’te geniş alana yayılan üretim sahası ile son teknolojiyle donatılmış tesislerde üretilen dünya standartlarındaki ürünler, yaygın bayi ağıyla yurt içi ve yurt dışında son tüketiciyle buluşturulmaktadır. Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Soffio bebek bezi kim üretiyor?

Soffio, Sleepy ile aynı fabrikadan çıkıyor; Eruslu Sağlık Ürünleri tarafından üretiliyor.

Pakten kimin?

GÜNEŞ DOĞDU SOYLU / GAZİANTEP Projeleri hakkında bilgi veren Pakten Sağlık Ürünleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Halil Tepe, firmalarının kuruluş hikayesini anlatarak, 23 yıl ticaret ile uğraştıktan sonra kalıcı bir marka yaratmak için harekete geçtiklerini söylüyor. Tepe, “Ticaret hayatımız 1977 yılında başladı.

Sleepy ped nedir?

Sleepy hijyenik ped modelleri, mükemmel konfor sağlayan özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Doğal bambudan elde edilen emici lifleri sayesinde ürünler, üst seviyede rahatlık ve kuruluk sağlıyor. Saf suyla dokunmuş yapısı ile pedler, doğal bir kullanım için gerekli zemini hazırlıyor.

Sleepy organik mi?

Saf suyla dokunmuş yumuşacık lifleri ile doğallık sağlar. Hassas cildinize özel kuruluğu arttıran organik pamuk liflere sahiptir. Formülündeki emici tanecikler sayesinde koku kontrolünü sağlar. İç yüzeyinde paraben, parfüm, losyon ve renklendirici desen içermez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *