Hakan Taşıyan Sağlık Durumu Nasıl?

Hakan Taşıyan’ın sağlık durumu ne durumda?

4 aydır hastanede tedavi gören ve karaciğer naklinin ardından dün böbrek nakli ameliyatına giren sanatçı Hakan Taşıyan ‘ ın sağlık durumu açıklandı. Yapılan duyuruda “Böbrek nakli ameliyatımız da sağlık ekibimizin yoğun gayretleriyle başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Hakan Taşıyan hastanede mi?

Ankara’da yaşayan ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan, yaklaşık 1 yıl önce yaşadığı rahatsızlık sonrası özel bir hastaneye kaldırıldı. Hakan Taşıyan, tedavisinin ardından taburcu edildi. Ancak, 4 ay önce tekrar rahatsızlanan Hakan Taşıyan, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘nde tedavi altına alındı.

Hakan Taşıyan’ın son durumu ne oldu?

Ankara Şehir Hastanesi’nde karaciğer ve böbrek nakli yapılan şarkıcı Hakan Taşıyan, yaklaşık 7 ay süren tedavisinin ardından taburcu edildi. Böbrek naklinin, dokuları uyumlu olduğu için kız kardeşinden yapıldığını belirten Taşıyan, sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti.

Hakan Taşıyan kim?

Taşıyan, 1 Nisan 1973 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Annesi Trabzonlu, babası ise Diyarbakırlıdır. Küçük yaşlardan itibaren saza ilgi göstermiş ve çalmaya başlamıştır. Ünlü sanatçı ilk kasetini askerliğinin ardından piyasaya çıkardı.

Hakan Taşıyan Ermeni mi?

Annesi Trabzonlu, babası ise Diyarbakırlıdır. Çocukluk yaşlarından itibaren Saza ilgi göstermiş ve çalmaya başlamıştır. Daha sonra babasıyla beraber düğünlere gitmiştir. Ufak yaşlardan beri müziğe ilgiliydi ve bu nedenle askerliğini yaptığı sırada söylediği şarkılarla komutanları sesini çok beğendi ve destekledi.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı 2017 Ne Zaman?

Hakan Altun hasta mı?

Son sağlık durumu ile ilgili açıklama yapan Altun, “21 Nisan Çarşamba akşamı beyin damarlarımdan birinde oluşan tıkanıklık sebebiyle kaldırıldığım hastaneden şükürler olsun ki sağlıkla taburcu oldum. Uzun bir süre daha dinlenmem gerekecek. Sağlıklı günlerde kavuşmak dileğiyle” ifadelerini kullandı

Hakan Tasiyanin kac cocugu var?

Hakan Taşıyan bundan önceki kasetinin promosyonunu bitirir bitirmez evlenmiş ve mutlu beraberliğinden iki yaşında da bir erkek çocuğu var

Sanatçı Hakan Taşıyan öldü mü yaşıyor mu?

Taşıyan ‘ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Ankara’da yaşayan Hakan Taşıyan, 1 yıl önce yaşadığı rahatsızlık sonrası özel bir hastaneye kaldırıldı. Taşıyan, tedavisinin ardından taburcu edildi.

Hakan Altun iyileşti mi?

Geçtiğimiz ay rahatsızlanarak beş gün yoğun bakımda tutulan Hakan Altun, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen şarkıcı, “Rutin kontrolüme geldim. Herhangi bir sıkıntı yok. Kendimi iyi hissediyorum” dedi.

Hakan Taşıyan hangi şarkı ile meşhur oldu?

Ufak yaşlardan beri müziğe ilgili olan Taşıyan, askerliğini yaparken söylediği şarkılarla ve komutanları tarafından çok sevildi ve komutanlarının desteği ile 1996 yılında ilk kaseti “Hesabım Bitmedi”yi çıkardı. 1997 yılında ikinci albümü olan “Sensiz İki Gün” çıktığında geniş kitleler tarafından tanındı.

Hakan taşıyan’ın neyi var?

Organ yetmezliği hastalığına yakalanan Hakan Taşıyan, sosyal medyada da en çok konuşulan isimlerden oldu. Hakan Taşıyan ‘a ne oldu, hastalığı ne? Taşıyan ‘ ın, acil olarak böbrek ve karaciğer nakli olması gerektiği duyuruldu.

Hakan Taşıyan kaç doğumlu?

1 Nisan 1973 (48 yıl yaşında)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *