Hızlı Cevap: Bilecik Il Sağlık Müdürü Kim?

Bilecik il sağlık müdürü kim oldu?

Ferhat Damkacı atandı

Bilecik Hangi riskte?

Yüksek risk grubunda yer alan iller; Antalya, Ardahan, Artvin, Bilecik, Bolu, Çanakkale, Düzce, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kilis, Kocaeli, Kütahya, Mersin, Muğla, Niğde, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak.

Bozüyük ilçe sağlık müdürü kim?

İlçe Sağlık Müdürü Büşra Özmen, İlçe Sağlık Müdürlüğü olarak bu hafta başı itibariyle yeni binamızda hizmet vermeye başladıklarını söyledi. Ayrıca Bozüyük olarak aşılama noktasında yüzde 80 seviyeye ulaştıklarını kaydetti.

Uzm Dr Serkan Kadir Keskin kimdir?

Dr. Serkan Kadir Keskin, Balıkesir’in kökĺü ailelerinden ve sevilen simalarından ve bir dönem Balıkesir Belediye Meclisi üyeliği görevinde bulunan mali müşavir Ragıp Keskin ‘in oğlu. Dr. Keskin, 2018 yılında Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğünde Kamu Hastaneleri Başkanı olarak görev yapmıştı.

Kütahya il sağlık müdürü kim?

Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü görevine Sinop eski İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan getirildi. 1975 Sivas doğumlu olan Dr. Mehmet Erşan, ilk ve orta öğrenimini Sivas’ta tamamladı.

Bilecik Valisi kimdir 2020?

14.07.2020 tarih ve 2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Bilecik Vali Yardımcılığına atanan Yunus Fatih KADİROĞLU Bilecik Vali Vekili olarak 13 Temmuz 2021 tarihinde göreve başlamıştır.

Bilecik hangi bölgede yer alır?

Bilecik, Bilecik ilinin merkezi olan ilçedir. Türkiye’nin Marmara Bölgesi ‘nin Güney Marmara Bölümü’nde kalmaktadır.

Turuncu iller ne demek?

YÜKSEK KORONAVİRÜS RİSKİ ( TURUNCU ): Yüz binde 36-100 arası vaka görülen iller: Antalya, Ardahan, Artvin, Bilecik, Bolu, Çanakkale, Düzce, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kilis, Kocaeli, Kütahya, Mersin, Muğla, Niğde, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Laborant Ve Veteriner Sağlık Teknikeri Ne Iş Yapar?

Balıkesir il sağlık müdürü kim?

Sağlık Bakanlığının son atamasıyla Balıkesir İl Sağlık Müdürü olan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Serkan Kadir Keskin görevine başladı. Bursa İl Sağlık Müdürü olarak ataması yapılan Dr. Fevzi Yavuzyılmaz’dan görevi devralan Serkan Kadir Keskin, Balıkesir ‘e hizmet etmek için geldiğini söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *