Hızlı Cevap: Işık Üni Sağlık Myo Nerede?

Işık Üniversitesi nerede?

İstanbul’un merkezinde yeralan Maslak Kampüsünde Güzel Sanatlar Fakültesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Meslek Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Sürekli Eğitim Merkezi bulunmaktadır.

Işık Üniversitesi kime ait?

Eğitim – Öğretim hayatına 1996 yılında başlayan Işık Üniversitesi, 135 yıllık köklü bir eğitim geleneğinin, Feyziye Mektepleri Vakfı’nın eseridir.

Işık Üniversitesi hangi semtte?

Işık Üniversitesi Şile Kampüsü 41.168571 enlem ve 29.561279 boylamda yer almaktadır. Şile ilçesine bağlıdır. Işık Üniversitesi Şile Kampüsü haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Işık Üniversitesi Şile Kampüsü posta kodu 34980.

Işık Üniversitesi Maslak Kampüsü hangi bölümler var?

Fakültemiz bünyesinde İşletme, İktisat ve Uluslararası İlişkiler olmak üzere üç bölüm ve İktisat, İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Finansman olmak üzere altı program bulunmaktadır. Programlarımızın eğitim dili İngilizce’dir.

Işık Üniversitesi hangi vakfın?

Feyziye Mektepleri Vakfı ‘nın 135 yıllık kültürüyle.

Neden Işık Üniversitesi?

Işık Üniversitesi, araştırma, inovasyon, girişimcilik alanlarında ülkemizde yeni kuşak dünya üniversitesi kavramının öncülerindendir. Sektörlerle iç içe araştırma çalışmalarını sürdürüp ürettiği bilgiyi ve nitelikli insan gücünü toplum hizmetine sunar.

Işık Üniversitesi Şile Kampüsü ne zaman açıldı?

Bir şehir kampüsü olan Maslak kampüsümüzde yer alan iki meslek yüksekokulumuzda, 11 farklı programda öğrenci kabul etmekteyiz.

You might be interested:  Sık sorulan: Sağlık Bakanlığı Tayin Nasıl Istenir?

Işık Üniversitesi işletme hangi kampüste?

Işık Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, üniversiteler, Meşrutiyet Mah., Şile Yolu Cad., No:2, Şile, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Işık Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı hangi kampüste?

Bir şehir kampüsü olan Maslak kampüsümüzde yer alan Meslek Yüksek Okulumuz 2013 yılından bu yana eğitim – öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Işık Üniversitesi Özel mi devlet mi?

Işık Üniversitesi Vakıf Üniversiteleri Arasında Birinci Oldu.

Işık Üniversitesi kaç kişi?

Işık Üniversitesi Şile Kampüsü’nde 3967 öğrencimiz eğitim görmektedir. Eğitim ve öğretimde çağdaş uygulamaları benimseyen Işık Üniversitesi, öğrencilerine akademik anlamda çok sayıda seçenek sunmaktadır.

Işık Üniversitesi Maslak Kampüsü nasıl gidilir?

Maslak Kampüs

  1. Metro ile ulaşım:İTÜ veya Atatürk Oto Sanayi Durağı’nda inildiğinde Işık Üniversitesi görülür. Yürüme mesafesi 400m. dir.
  2. Minibüs veya Otobüs ile ulaşım: Sarıyer / Hacıosman minibüsleri ve otobüsleri kampusun önünden geçer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *