Hızlı Cevap: Işık Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu Nerede?

Işık Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu hangi kampüste?

Işık Üniversitesi MYO bu perspektifle kurulmuş, birçok sektörün iş gücü alanlarda ihtiyacı duyduğu yetişmiş nitelikli öğrenci kabul etmektedir. Bir şehir kampüsü olan Maslak kampüsümüzde yer alan Meslek Yüksek Okulumuz 2013 yılından bu yana eğitim – öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Işık Üniversitesi kime ait?

Eğitim – Öğretim hayatına 1996 yılında başlayan Işık Üniversitesi, 135 yıllık köklü bir eğitim geleneğinin, Feyziye Mektepleri Vakfı’nın eseridir.

Işık Üniversitesi nerede?

İstanbul’un merkezinde yeralan Maslak Kampüsünde Güzel Sanatlar Fakültesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Meslek Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Sürekli Eğitim Merkezi bulunmaktadır.

Işık Üniversitesi hangi vakfın?

Feyziye Mektepleri Vakfı ‘nın 135 yıllık kültürüyle.

Neden Işık Üniversitesi?

Işık Üniversitesi, araştırma, inovasyon, girişimcilik alanlarında ülkemizde yeni kuşak dünya üniversitesi kavramının öncülerindendir. Sektörlerle iç içe araştırma çalışmalarını sürdürüp ürettiği bilgiyi ve nitelikli insan gücünü toplum hizmetine sunar.

Işık Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi nerede?

Bilim ve sanat alanında büyüyen adımlarıyla ilerleyen Işık Üniversitesi ‘nin beşinci Fakültesi olan Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Programını Şile Kampüsü’nde İngilizce olarak hayata geçiriyor.

Işık Üniversitesi hangi semtte?

Işık Üniversitesi Şile Kampüsü 41.168571 enlem ve 29.561279 boylamda yer almaktadır. Şile ilçesine bağlıdır. Işık Üniversitesi Şile Kampüsü haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Işık Üniversitesi Şile Kampüsü posta kodu 34980.

You might be interested:  Sağlık Bakım Teknisyenliği Ne Yapar?

Işık Üniversitesi Maslak Kampüsü hangi bölümler var?

Fakültemiz bünyesinde İşletme, İktisat ve Uluslararası İlişkiler olmak üzere üç bölüm ve İktisat, İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Finansman olmak üzere altı program bulunmaktadır. Programlarımızın eğitim dili İngilizce’dir.

Işık Üniversitesi Özel mi?

Işık Üniversitesi Vakıf Üniversiteleri Arasında Birinci Oldu.

Beykentte kaç yüksekokul var?

Beykent Üniversitesi’nde; 61 lisans, 75 ön lisans, 55 lisansüstü programı; 1 Enstitü, 9 Fakülte, 1 Meslek Yüksekokulu, 3 Yüksekokul, 10 Araştırma Merkezi bulunmaktadır. 2020 itibarıyla 30.000 öğrencisi, 55.000 mezunu bulunmaktadır.

Okan Üniversitesi 2 yıllık bölümler Kampüsü nerede?

İstanbul Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü

Altınbaş Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu nerede?

Bakırköy yerleşkemizde yer alan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, merkezi konumu ve Tıp, Diş Hekimliği ve Eczacılık Fakülteleri ile aynı yerleşkede bulunması sebebiyle öğrencilerimize farklı laboratuvar imkanlarını da sağlamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *