Hızlı Cevap: Kocaeli Il Sağlık Müdürü Kim?

Kocaeli Il Saglik Muduru kim olacak?

Sağlık Bakanlığı tarafından Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü ‘ne atanan Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan, İl Sağlık Müdürlüğünde gerçekleştirilen devir teslim töreni ile yeni görevine başladı.

Kocaeli il sağlik müdür?

İl Sağlık Müdürümüz Op.Dr.Yüksel Pehlevan, tüm vatandaşları aşıya davet ederek, “Kocaelimizi riskli bölgeden düşük riskli bölgeye, maviye dönüştürelim” dedi.

Il sağlık müdürü kim?

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Dr. Kemal Memişoğlu aslen Rizeli olup, 1966 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 1990 yılında bitirdi. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden 1995 yılında Genel Cerrahi Uzmanlığını aldı.

Şenol Ergüney nereli?

Pandemi döneminde başarılı çalışmaları ile adından sıkça söz ettiren Kocaeli İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney sözleşmesini yenileyerek iki yıllık süre için Kocaelinin Sağlık Müdürü olarak göreve devam edeceği öğrenildi. ŞENOL ERGÜNEY KİMDİR? 1964 yılında Artvin ili, Arhavi İlçesi, Yolgeçen köyünde doğdu.

Kocaeli ilinin ilçeleri nelerdir?

Kocaeli ilinin ilçeleri şunlardır:

  • Başiskele.
  • Çayırova.
  • Darıca.
  • Derince.
  • Dilovası
  • Gebze.
  • Gölcük.
  • İzmit.

Izmit Sağlık Müdürü kim?

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney, İzmit İlçe Sağlık Müdürlüğü ‘ne atanan Dr. Nazif Aksoy’a görevinde başarılar diledi.

PCR testi nerede yapılır Kocaeli?

5-Yurtdışı PCR Testi yapılan merkezler: Kocaeli Üniversitesi Hastanesi. Kamu Hastaneleri. İlçe Sağlık Müdürlükleri.

184 numara nereye ait?

Sağlık Hizmetleri ile ilgili her türlü şikayet için Sağlık Bakanlığı”nın (SABİM) ALO 184 adlı hattı arayabilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Sağlık Kurumları Işletmeciliği Ne Iş Yapar?

Dr Ünal hülür kimdir?

Ünal Hülür. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1993-2002 yılları arasında, Gümüşhane’de Sağlık Müdür Yardımcılığı ve Sağlık Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Ankara’da, Sağlık Projesi Genel Koordinatörlüğü’nde Eğitim Birim Sorumlusu olarak 2002-2003 yılları arasında çalıştı.

Zülfikar Akelma kimdir?

Zülfikar Akelma, 1978 yılında Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Siverek Şair İbrahim Rafet İlkokulu, ortaokulu Siverek İmam Hatip Ortaokulu, liseyi ise Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi’nde okudu. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Akelma, 2003 yılında mezun oldu.

Ankara il Sağlık Müdürü nereli?

Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Gülüm 1969 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir. İlk ve Orta öğrenimini Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış ve 1994 yılında başarı ile mezun olmuştur. 2004 yılında Üroloji uzmanlığını Harran Üniversitesinde tamamladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *