Hızlı Cevap: Sağlık Çalışanı Kartı Ne Zamana Kadar Geçerli?

Istanbul kart sağlık çalışanı kartı ne zamana kadar geçerli?

Sağlık çalışanlarının toplu taşıma ve İSPARK’ları ücretsiz kullanma hakkını 31 Aralık 2021’e kadar uzatıldı.

Sağlık kart ne zamana kadar geçerli?

Kabaktepe açıklamasında şunları söyledi: İBB Meclisi AK Parti Grubu’nun çalışmalarını tamamlamasıyla söz konusu teklif temmuz ayı meclis gündemine alındı. Buna göre; sağlık çalışanları toplu taşıma araçlarını ve İSPARK’a bağlı otoparkları 31 Aralık 2021 tarihine kadar ücretsiz olarak kullanabilecek.

EGO sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz?

Ankara Büyükşehir Belediyesi de EGO Genel Müdürlüğü’nün almış olduğu bir kararla 22 Mart 2020 tarihinden itibaren sağlık çalışanlarımıza toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullandırılması için bir karar almış ve bu kararı daha sonra 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatmıştır.

Izmir’de sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım Ne zamana kadar?

Sağlık -Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Cihan Bektaş da Büyükşehir Belediyesince kendilerine ” Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin ücretsiz ulaşım ve kamuya ait sosyal tesislerden yararlanma hakkının 31 Mart 2021’e kadar devam etmesi kararı alınmıştır.

You might be interested:  Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Kim?

Istanbul sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım Ne zamana kadar?

AK Parti ve MHP’nin oylarıyla komisyon ve meclisten geçen, Kovid-19 salgını nedeniyle sağlık çalışanlarının toplu taşıma araçları ve İSPARK AŞ.’ye ait otoparklardan 2021 yılı sonuna kadar ücretsiz yararlanmasını içeren teklif, İBB Başkanı İmamoğlu tarafından yeniden görüşülmek üzere meclise iade edildi.

Sağlıkçılara otobüs bedava mı?

İBB Meclisi’nin kararıyla salgın nedeniyle sağlık çalışanlarına otopark ve toplu taşıma hizmetlerini ücretsiz kullanma hakkı tanınmıştı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte 1 Temmuz’dan itibaren sağlık çalışanlarına tanınan bu hakkın sona ereceğini açıkladı.

Konyada sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Yeni tip korona virüs (Covid-19) pandemisi nedeniyle sağlık çalışanlarına tanınan ücretsiz toplu taşıma hakkında süre, 31 Aralık itibariyle sona eriyordu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı yeni bir kararla süre, 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatılmıştı.

Istanbulda sağlıkçılara ulaşım bedava mı?

Sağlık çalışanlarının 1 Temmuz’da açılma süreci ile birlikte sona eren toplu taşıma araçlarını ve İSPARK otoparklarını ücretsiz kullanma haklarının 31 Aralık’a kadar uzatılmasına ilişkin komisyon raporu da oylandı. Yarından itibaren sağlık çalışanları CHP’nin muhalefetine rağmen ücretsiz kullanmaya devam edecek” dedi.

Antalya sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık çalışanlarının toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanma hakkı 30 Haziran 2021’e uzatıldı

Ankara’da sağlık çalışanlarına toplu taşıma ne zamana kadar ücretsiz?

EGO Genel Müdürlüğü, Ankara’da sağlık çalışanlarının toplu taşıma araçlarından ücretsiz olarak yararlanma hakkının 1 Temmuz itibarıyla sona erdiğini duyurdu. Ankara ‘da koronavirüsle mücadelede görev yapan sağlık çalışanları otobüs, metro ve Ankaray’dan 30 Haziran tarihine kadar ücretsiz yararlandı.

Ankara toplu taşıma ücretsiz mi?

Vatandaşlar İstanbulkart entegrasyonu ile hizmet veren tüm toplu taşıma araçlarını kartını okutarak ücretsiz kullanacak. TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ Mİ ANKARA ‘DA? EGO Genel Müdürlüğü’nün yaptığı açıklamaya göre; EGO otobüsleri, metro ve ANKARAY da bayram dolayısıyla ücretsiz hizmet verecek.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Sağlık Lise Staj Ne Zaman Başlar?

Bayramda EGO ne zamana kadar ücretsiz?

EGO Genel Müdürlüğü’nün Twitter hesabından yapılan açıklamada şunlar kaydedildi; EGO Genel Müdürlüğü toplu taşıma araçları ( EGO otobüsleri, METRO ve ANKARAY) ile “Kurban Bayramı ” süresince 20-21-22-23 Temmuz 2021 tarihlerinde ücretsiz olarak hizmet verilecektir.

Izmirde Sağlıkçılara ücretsiz ulaşım devam ediyor mu?

İzmir Tabip Odası’nın talebiyle İzmir ‘de ESHOT Genel Müdürlüğüne bağlı ücretsiz toplu ulaşım, 13 güzergahta ücretsiz hizmet veren özel otobüsler ve İZELMAN Genel Müdürlüğüne bağlı açık ve kapalı otoparklar Sağlık Çalışanlarına yönelik olarak verilen ücretsiz hizmet süresi 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatılmıştır.

Izmir toplu taşıma Sağlıkçılara ücretsiz mi?

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ocak ayında imzaladığı ‘ sağlık çalışanlarına yıl sonuna kadar ücretsiz seyahat imkanı sağlayan kararı, sehven imzaladık diyerek iptal etti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 4 Ocak 2021’de sağlık çalışanlarını kapsayan ücretsiz toplu ulaşım kararı imzalamıştı.

Izmir sağlık kartları ne zamana kadar geçerli?

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım şirketi İzmir Metro A.Ş, 4 Ocak 2021’de Sağlık Emekçileri Sendikasına yazı göndererek sağlık çalışanlarına toplu ulaşım araçlarından ücretsiz yararlanma hakkının İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in talimatı ile 30 Haziran’dan 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzatıldığını

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *