Hızlı Cevap: Sağlık Çalışanları Banka Promosyonu Ne Zaman Verilecek 2018?

Ankara il Sağlık Müdürlüğü Banka promosyon 2020 ne zaman verilecek?

Yapılan ihale sonucunda Üniversitemiz çalışanları 5 (beş) yıl süre ile kişi başı 10.930.00 (On bin dokuz yüz otuz) TL alacak. Promosyon tutarının tamamı, şartname kapsamına alınan tüm akademik ve idari personele 16 Ağustos 2021 tarihinde eşit tutarda ve peşin olarak ödenecektir.

Sağlık çalışanları banka promosyonu ne kadar?

Sağlık çalışanlarını ilgilendiren promosyon anlaşmasından 1009 kişi yararlanacak. Türk Sağlık Sen, Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğünde, 1009 çalışanı kapsayan ve 5 yıllık olan banka promosyonu ihalesi sonucunda her bir çalışana eşit olarak 10 Bin 20 TL ödeneceğini açıkladı.

Ankara memura banka promosyonu ne zaman yatar?

Promosyon ücretleri 16.08.2021 tarihinde hesaplara yatacaktır.

Sağlık Bakanlığı hangi bankadan maaş alıyor?

Ziraat Bankası ile sözleşme imzalandı. Personellerimize promosyon ödemesi 15.01.2020 tarihinden sonra Ocak ayı içinde defaten 6000₺ olarak çalışanlarımızın hesabına yatırılacaktır.

Ankara Şehir Hastanesi hangi banka promosyonu?

ANKARA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Sonrasında Ziraat Bankası yetkilileri ile yürütülen görüşmeler neticesinde ilk verilen teklifin 60 TL üzerine çıkılarak 5760 TL olarak 5 yıllığına Ziraat Bankası ile promosyon sözleşmesi imzalanmıştır.

Yeni atanan memur banka promosyonu alır mi?

Mahkeme yeni göreve başlayan memura görevli olduğu süre ile orantılı olarak promosyon ödemelerinden faydalandırılmamasının hukuka uygun olmadığına karar verdi. Promosyon anlaşmasından 1 ay sonra göreve başlayan memura 2 bin 950 TL ödenmesine hükmetti.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Sürücü Belgesi Sağlık Raporu Ne Kadar Geçerli?

Promosyon ürünleri ne demek?

Kişi yada firmaların kendi isim veya firma isimlerini daha fazla kitleye ulaştırmak amacı ile isim yada firma logolarının basılı olduğu malzemeleri yaptırıp bu ürünleri hediye amaçlı dağıtmalarıdır. Dağıtılan bu ürünlere promosyon malzemeleri diyoruz.

Ziraat Bankası ATM lerden promosyon işlemleri nasıl yapılır?

Promosyon ödemesi başvurusu yapmak için emekli aylığı almakta olduğunuz bankanın ATM ‘sine giderek banka kartı ile işlem yapmanız gerekmektedir. Banka kartını taktıktan sonra diğer işlemler kısmından emeklilik işlemleri sekmesini seçin ve buradan promosyon başvurusu kısmını seçin.

Memura promosyon ne zaman verilecek?

Halkbank Lara Şubesi Müdürü Sibel Ebru Ergün ise protokolün personele, Büyükşehir Belediyesi’ne ve bankalarına hayırlı olmasını diledi. 1994 kişiyi kapsayan 6 bin 160 liralık promosyon ödemesi 15 Eylül 2021 tarihi itibariyle 3 yıl geçerli olacak ve ödeme 15 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *