Hızlı Cevap: Sağlık Çalışanlarına Ücretsiz Ulaşım Ne Zamana Kadar?

Sağlıkçılara ulaşım ne zamana kadar ücretsiz?

31 ARALIK 2021’E KADAR ÜCRETSİZ Söz konusu haktan; tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan memur, işçi, sözleşmeli tüm çalışanların, İBB ve ilçe belediyelerindeki sağlık çalışanlarıyla İBB Mezarlıklar Müdürlüğü çalışanları istifade edebilecek.

Istanbul sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım Ne zamana kadar?

AK Parti ve MHP’nin oylarıyla komisyon ve meclisten geçen, Kovid-19 salgını nedeniyle sağlık çalışanlarının toplu taşıma araçları ve İSPARK AŞ.’ye ait otoparklardan 2021 yılı sonuna kadar ücretsiz yararlanmasını içeren teklif, İBB Başkanı İmamoğlu tarafından yeniden görüşülmek üzere meclise iade edildi.

Sağlıkçılara ulaşım bedava mı?

İBB Meclisi’nin kararıyla salgın nedeniyle sağlık çalışanlarına otopark ve toplu taşıma hizmetlerini ücretsiz kullanma hakkı tanınmıştı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte 1 Temmuz’dan itibaren sağlık çalışanlarına tanınan bu hakkın sona ereceğini açıkladı.

Antalya Sağlıkçılara ücretsiz ulaşım ne zamana kadar geçerli?

Sağlık çalışanlarının toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanma hakkı 30 Haziran 2021’e uzatıldı

Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım ne zamana kadar Eskişehir?

Sağlık çalışanlarına tanınan şehir içi toplu ulaşım araçlarından ücretsiz yararlanma hakkı, 30 Haziran tarihi itibariyle sona erdi.

Sağlıkçılara ulaşım ne zamana kadar ücretsiz izmir?

Sağlık-Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Cihan Bektaş da Büyükşehir Belediyesince kendilerine “Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin ücretsiz ulaşım ve kamuya ait sosyal tesislerden yararlanma hakkının 31 Mart 2021’e kadar devam etmesi kararı alınmıştır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Sağlık Yönetimi Bitirenler Ne Iş Yapar?

Istanbulda sağlıkçılara ulaşım bedava mı?

Sağlık çalışanlarının 1 Temmuz’da açılma süreci ile birlikte sona eren toplu taşıma araçlarını ve İSPARK otoparklarını ücretsiz kullanma haklarının 31 Aralık’a kadar uzatılmasına ilişkin komisyon raporu da oylandı. Yarından itibaren sağlık çalışanları CHP’nin muhalefetine rağmen ücretsiz kullanmaya devam edecek” dedi.

IBB Bayramda ulaşım ücretsiz mi?

İBB ‘nin geleneksel hale gelen bayram ücretsiz uygulaması, 4 gün boyunca İBB ‘ye bağlı şehir içi tüm toplu taşıma araçlarında geçerli olacak.

Konyada sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Yeni tip korona virüs (Covid-19) pandemisi nedeniyle sağlık çalışanlarına tanınan ücretsiz toplu taşıma hakkında süre, 31 Aralık itibariyle sona eriyordu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı yeni bir kararla süre, 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatılmıştı.

Antalya sağlıkçılara otobüs ücretsiz mi?

Sağlık çalışanlarına ücretsiz toplu ulaşım Antalya ‘da sağlık çalışanları toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz faydalanacak.

Antalyada otobüslerde HES kodu zorunlu mu?

Antalya ‘da, toplu taşıma araçlarında HES kodlu biniş uygulaması başladı. 15 Ocak’a kadar ulaşım kartlarına HES kodu eşleştirmesi yapmayanlar otobüs, minibüs ve raylı sistemi kullanamayacak.

Antalya Ulaşım kimlere ücretsiz?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile ülke genelindeki tüm toplu taşıma araçları 65 yaş üstü vatandaşlarla engelli bireylere ücretsiz hale geldi. Tramvaylarda ve kendi otobüslerinde bu kararı uygulayan Antalya Büyükşehir Belediyesi özel toplu taşıma araçlarında da bu kararı uygulatıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *