Işık Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Nerede?

Işık Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu nerede?

Bir şehir kampüsü olan Maslak kampüsümüzde yer alan Meslek Yüksek Okulumuz 2013 yılından bu yana eğitim – öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Işık Üniversitesi kime ait?

Eğitim – Öğretim hayatına 1996 yılında başlayan Işık Üniversitesi, 135 yıllık köklü bir eğitim geleneğinin, Feyziye Mektepleri Vakfı’nın eseridir.

Işık Üniversitesi Şile Kampüsünde hangi bölümler var?

Şile Yerleşkesi’nde;

  • İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi. Ekonomi (İktisat) Bölümü Ekonomi Lisans Programı
  • Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi. Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
  • Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi. Mimarlık Bölümü (İngilizce – Türkçe)
  • Yabancı Diller Okulu (SFL) Yabancı Diller Okulu (SFL)

Işık Üniversitesi nerede?

İstanbul’un merkezinde yeralan Maslak Kampüsünde Güzel Sanatlar Fakültesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Meslek Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Sürekli Eğitim Merkezi bulunmaktadır.

Istanbul istinye Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu nerede?

Bu tanıma uygun olarak kuruluşunu ve hazırlıklarını tamamlayan İstinye Üniversitesi Meslek Yüksekokulu, her yönü ile modern Topkapı Kampüsünde, yaşamınıza renk katmak ve geleceğinize yön vermek üzere sizleri bekliyor.

Işık Üniversitesi hangi vakfın?

Feyziye Mektepleri Vakfı ‘nın 135 yıllık kültürüyle.

You might be interested:  Sağlık Yönetimi Hangi Üniversitede Var?

Neden Işık Üniversitesi?

Işık Üniversitesi, araştırma, inovasyon, girişimcilik alanlarında ülkemizde yeni kuşak dünya üniversitesi kavramının öncülerindendir. Sektörlerle iç içe araştırma çalışmalarını sürdürüp ürettiği bilgiyi ve nitelikli insan gücünü toplum hizmetine sunar.

Işık Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi nerede?

Bilim ve sanat alanında büyüyen adımlarıyla ilerleyen Işık Üniversitesi ‘nin beşinci Fakültesi olan Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Programını Şile Kampüsü’nde İngilizce olarak hayata geçiriyor.

Işık Üniversitesi Maslak Kampüsü hangi bölümler var?

Fakültemiz bünyesinde İşletme, İktisat ve Uluslararası İlişkiler olmak üzere üç bölüm ve İktisat, İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Finansman olmak üzere altı program bulunmaktadır. Programlarımızın eğitim dili İngilizce’dir.

Işık Üniversitesi iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi nerede?

Işık Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, üniversiteler, Meşrutiyet Mah., Şile Yolu Cad., No:2, Şile, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Işık Üniversitesi Özel mi devlet mi?

Işık Üniversitesi Vakıf Üniversiteleri Arasında Birinci Oldu.

Işık Üniversitesi hangi semtte?

Işık Üniversitesi Şile Kampüsü 41.168571 enlem ve 29.561279 boylamda yer almaktadır. Şile ilçesine bağlıdır. Işık Üniversitesi Şile Kampüsü haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Işık Üniversitesi Şile Kampüsü posta kodu 34980.

Işık Üniversitesi Maslak Kampüsü nasıl gidilir?

Maslak Kampüs

  1. Metro ile ulaşım:İTÜ veya Atatürk Oto Sanayi Durağı’nda inildiğinde Işık Üniversitesi görülür. Yürüme mesafesi 400m. dir.
  2. Minibüs veya Otobüs ile ulaşım: Sarıyer / Hacıosman minibüsleri ve otobüsleri kampusun önünden geçer.

Işık Üniversitesi hastanesi var mı?

Üniversitemizin Şile Kampusü’nde bulunan Sağlık Merkezi; hekim, hemşire ve tam donanımlı bir ambulans ve şoföründen oluşan sağlık ekibiyle, 24 saat kesintisiz olarak, normal poliklinik ve acil poliklinik hizmeti vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *