Kenan Işık Sağlık Durumu Nasıl?

Kenan Işık sağlığı ne durumda?

Spor sonrasında saunaya giren Kenan Işık, sauna sonrasında fenalaşıp dengesini kaybederek, kafasını yere çarpmış ve beyin kanaması geçirmişti. Dört saat süren bir ameliyat geçiren Işık, yıllardır süren yoğun bakım tedavisine alınmıştı. Ameliyatın ardından sanatçının hayati tehlikesi bulunduğu belirtilmişti.

Kenan Işık kaç yaşında öldü?

Bu nedenle beyin kanaması geçiren Işık, hemen ameliyata alındı. KENAN IŞIK KOMADAN ÇIKTI MI, SON DURUMU NASIL? Olayın olduğu tarihten bir müddet komada olan sanatçının tedavisi şu anda evinde devam etmektedir.

Kenan Işık ne zamandır uyuyor?

Işık, hemen hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı. 6 yıldır komada yaşam mücadelesini sürdüren Işık ‘ın tedavisi evinde devam ediyor.

Kenan Işık hastalığı ne durumda?

Düşme sonrası beyin kanaması geçiren ve uzun süre yoğun bakımda kalmış ve 4 saat süren bir ameliyata girmişti. Sonrasında komadan uzun süre çıkamayan Kenan Işık’ın son sağlık durumunu eşi Beril Işık anlattı. 73 yaşında olan Kenan Işık aslen Malatyalı.

Kenan Işık kaç çocuğu var?

21 Mart 2014 günü spor sonrasında saunaya giren Işık ‘ın, sauna sonrasında fenalaşıp dengesini kaybederek kafasını yere çarptığı öğrenildi. Bilinci kapalı hâlde hastaneye kaldırılan ve beyin kanaması geçiren Işık, hemen ameliyata alındı.

Kenan Işık aslen nereli?

Daha sonra Atv’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster? adıyla başlamış ve sunuculuğunu tekrar Kenan Işık yapmaya başlamıştır. Sonra da sırasıyla Selçuk Yöntem, Murat Yıldırım ve en son Kenan İmirzalıoğlu sunuculuğa devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *