Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Nerede?

Kırıkkale Sağlık Bilimleri Fakültesi hangi bölümler var?

Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi

  • Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, 2008 yılında kurulan, Kırıkkale Üniversitesi’nin onuncu fakültesidir.
  • Çocuk Gelişimi Bölümü
  • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü
  • Hemşirelik Bölümü
  • Sağlık Yönetimi Bölümü
  • Beslenme ve Diyetetik Bölümü

Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi merkezde mi?

Kırıkkale Üniversitesi, Kırıkkale ‘de, Keskin’de, Delice’de ve Hacılar’da olmak üzere dört yerleşkeye sahiptir. Kırıkkale Üniversitesi Merkez Yerleşkesi, Kırıkkale -Ankara Karayolu’nun 7. kilometresindedir. Akademik birimlerimizin büyük kısmı, bu yerleşkededir.

Kırıkkale Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü nerede?

Fakültemiz, Üniversitemizin Sağlık Yerleşkesi içerisinde bulunmakta olup, ana kampüsünde bulunan olanakları ve sosyal imkânları kullanmakta, kütüphane, öğrenci yurtları, sağlık hizmetlerini öğrencilerine ana yerleşke içinde sunmaktadır.

Kırıkkale Üniversitesi hangi semtte?

Kırıkkale Üniversitesi 39.879318 enlem ve 33.447109 boylamda yer almaktadır. Yahşihan ilçesine bağlıdır.

Kku hangi universite?

3 Temmuz 1992 tarihinde kurulan Kırıkkale Üniversitesi, kuruluş kanununa göre Fen-Edebiyat, İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik ve Veteriner Fakülteleri; Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri ve Sağlık Bilimleri Enstitüleri ile Ankara Üniversitesi’nden devralınan Kırıkkale Meslek Yüksekokulu’ndan oluşmuştur.

Kırıkkale Üniversitesi merkeze ne kadar uzaklıkta?

Kırıkkale Üniversitesi Merkez Kampüsü, şehir merkezine 7 km. uzaklıkta, Kırıkkale -Ankara karayolu üzerindedir.

You might be interested:  FAQ: Sağlık Turizmi En Çok Nerede Yapılır?

Kırıkkale Üniversitesi Online mi?

Üniversitemizde Dersler Uzaktan Eğitim Sistemi İle Yapılacaktır. Değerli Öğrencilerimiz, Ancak; Üniversitemiz bünyesinde 23 Mart 2020, Pazartesi günü itibariyle eğitim öğretim faaliyetlerimize kaldığı yerden başlanacak, fakat Uzaktan Eğitim yönetim sistemimiz üzerinden sürdürülecektir.

Kırıkkale hangi bölgede yer alır?

Kırıkkale, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ilidir. İlin kuzeyinde Çamlıca, Karakaya ve Kırıkkale tepeleri bulunur. Topraklarının denizden ortalama yüksekliği 700 m. olup kuzeybatıdan güneydoğuya doğru Koçu Dağı uzanmaktadır. Bu dağ, 4×7 km boyutlarındadır.

Kırıkkale Üniversitesi Sosyal Hizmet hangi fakültede?

Kırıkkale Üniversitesi / Sağlık Bilimleri Fakültesi / Sosyal Hizmet için özel koşullar aşağıda belirtilmiştir.

Yalova Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü Hangi fakültede?

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesinde 2009 yılında kurulan sosyal Hizmet bölümü ekonomi, yönetim, hukuk, davranış bilimleri, sağlık bilimleri, ekoloji, uluslararası örgütlenmeler gibi farklı alanlar ile etkileşim halinde bulunan disiplinler arası bir çalışma alanına sahiptir.

Sakarya Üniversitesi Sosyal Hizmet hangi fakültede?

Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü 2019-2020 ve 2020-2021 yılı mezuniyet töreni gerçekleştirilmiştir. Dereceye girmeye hak kazanan öğrencilerimizin plaketlerini Anabilim Dalı Başkanımız Prof. Dr.

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi nereye bağlı?

Üniversitemiz Kırıkkale ‘nin Yahşihan ilçesinde bulunmaktadır.

Kırıkkale Rektörü kimdir?

06.09.2018 tarih ve 2018/160 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kırıkkale Üniversitesi Rektörlüğü’ne atandı. Prof. Dr. Fuat Sezgin İslam Bilim Tarihi Araştırmaları Vakfı ile Makine ve Kimya Endüstrisi Yönetim Kurulu Üyelikleri görevine halen devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *