Nişantaşı Sağlık Meslek Yüksek Okulu Nerede?

Nişantaşı Üni sağlık kampüsü nerede?

Nişantaşı Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yerleşkesi, üniversiteler, Yenidoğan Mah., Şar Sok., No:82, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Nişantaşı Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu hangi kampüste?

Maslak 1453 Neotech Kampüsü ‘müze toplu ulaşım kullanarak gelmek isteyen ziyaretçilerimiz İTÜ metro durağının plazalar çıkışından çıkarak, Sun Plaza ATM alanında bulunan servislerimizi kullanarak kampüsümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Nişantaşı Üniversitesi 2 yıllık bölümler hangi kampüste?

Her türlü ulaşım imkanlarına yürüyüş mesafesinde olan kampüs Osmanbey Metro istasyonuna 200 metre uzaklıkta. Nişantaşı Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü ‘nde Nişantaşı Meslek Yüksekokulu bulunuyor

Nişantaşı Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu nerede?

Nişantaşı Üniversitesi Adalet, üniversiteler, Yenidoğan Mah., Şar Sok., No:82, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Nişantaşı Üniversitesi Kağıthane Kampüsü hangi bölümler var?

Bölümler: Finans ve Bankacılık, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Havacılık Yönetimi, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngilizce Mütercim ve Tercümanlık, İşletme, Psikoloji, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Sosyal Hizmet, Sosyoloji, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, Yeni Medya ve İletişim, Yönetim

Nişantaşı tercih bursu nedir?

İlk tercihine Nişantaşı Üniversitesi’ni yazan adaylar ÖSYM indirimlerine ek olarak yüzde 30 tercih bursu kazanıyor, aynı zamanda NeoTech Campus’e gelerek tercih yapan öğrenciler yüzde 5 Kampüste Tercih bursu da elde ediyor. 28 Temmuz’da başlayan Nişantaşı Üniversitesi Tercih Günleri 13 Ağustos’a kadar devam edecek.

You might be interested:  FAQ: Sağlık Raporuna Itiraz Nereye Yapılır?

Arel Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu nerede?

Sefaköy Yerleşkesi, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesi, Sefaköy E-5 karayolu üzerinde merkezi bir noktada bulunmaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi nerede?

İstanbul’un merkezinde Pangaltı Ergenekon caddesi üzerindeki yerleşkede eğitim verilmektedir. Her türlü ulaşım imkanlarına yürüyüş mesafesinde olan kampüs Osmanbey Metro istasyonuna 200 metre uzaklıktadır.

Nişantaşı Üniversitesi Fizyoterapi hangi kampüste?

Neotech Kampüsü ‘nde eğitim görecek öğrenciler zengin sosyal olanaklarla yalnız derslere değil, sosyal hayata da hazırlanırlar. Eğitim 5.0 yaklaşımı diploma vermeye değil; mesleki yeterlilik, düşünme ve fikir üretme yetisi kazandırmaya yöneliktir. Üniversitemizde çift ana dal yapma imkânı da vardır.

Nişantaşı Üniversitesi Mimarlık bölümü nerede?

Bölümümüz Maslak Neotech Kampüs’te 4 yıllık İngilizce eğitim veren bir bölümdür.

Nişantaşı Üniversitesi Moda Tasarım hangi kampüste?

Bölümümüzün öğrencileri Maslak 1453 Neotech Kampüsü’nde Eğitim 5.0 sistemi içerisinde giyim, dokuma, örme, baskı temel alanlarında eğitim görürler.

Nişantaşı Üniversitesi Diyaliz bölümü nerede?

Nişantaşı Üniversitesi Diyaliz Bölümü Taban ve Tavan Puanları Başarı Sıralaması Nişantaşı Üniversitesi, Vakıf, Diyaliz Bölümü, Nişantaşı Meslek Yüksekokulu bünyesinde yer alan bir bölümüdür. Üniversite İstanbul ilimizde yer almaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi lojistik bölümü nerede?

Maslak 1453 Neotech Kampüsü bünyesinde; 124 uygulamalı laboratuvar bulunmaktadır. Lojistik Programı’nda öğrencilerimiz; Dış Ticaret Paket Programları 1 ve Dış Ticaret Paket Programları 2 derslerinde; ithalat ve ihracat işlemlerini, uygulamalı olarak bilgisayar laboratuvarlarında gerçekleştirmektedir.

Nişantaşı Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Kampüsü nerede?

Öğrencilerimiz, Nişantaşı Üniversitesi ‘ni seçerek teknoloji merkezli Maslak 1453’de Neotech Kampüsü ‘nde eğitim 5.0 vizyonu ile sadece diploma değil, mesleki yeterlik, öğrenmeyi öğrenme, düşünme, fikir üretme yetisi kazandırmayı hedefleyen bir eğitim sistemi ile öğrenim hayatlarını sürdürebilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *