Okuyucular soruyor: Aksaray Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Nerede?

Aksaray Üniversitesi Şehir merkezinde mi?

Aksaray Üniversitesi 38.328297 enlem ve 33.988937 boylamda yer almaktadır. Merkez ilçesine bağlıdır. Aksaray Üniversitesi GPS koordinatları 38° 19´ 41.8692″ ve 33° 59´ 20.1732″.

Aksaray Üniversitesi Sağlık Yönetimi kaç yıllık?

Mezuniyet Şartları Aksaray Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü 1. ve 2. öğretim programlarıyla eğitim vermekte olup lisans eğitiminin süresi 4 yıldır.

Aksaray Üniversitesi Uzaktan eğitim mi?

Aksaray Üniversitesi. YÖK Yürütme Kurulunun 18.03.2020 tarihli kararı ile 23 Mart 2020 tarihinden itibaren eğitim -öğretimin uzaktan eğitimle devam etmesine karar verilmiştir.

Aksaray Üniversitesi ne zaman kuruldu?

“Evrensel Düşünen Yereli Gözeten” sloganıyla belirlediği hedefler doğrultusunda hızla büyüyen üniversitemiz 2006 yılından bugüne gelinen noktada; 12 Fakülte, 3 Enstitü, 1 Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1 Yüksekokul, 6 Meslek Yüksekokulu ve 17 Araştırma Merkezi ile ön lisans, lisans ve lisansüstü düzeyinde 23005

Aksaray ili hangi ilden ayrıldı?

Aksaray, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde, kısmen Konya Havzası’nda ve kısmen Kapadokya’da yer alan, merkezi Aksaray kenti olan ildir. 15 Haziran 1989 tarihinde kabul edilen 3578 sayılı kanun ile Niğde’den ayrılarak il statüsü kazanmıştır.

Aksaray ili haritada nerede?

Aksaray ilimiz, Türkiye ‘nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alır.

Sağlık yönetimi ne iş yapar ne kadar maaş alır?

Sağlık Yönetimi Bölümü Mezunları Maaşları Sağlık yönetimi bölümünden mezun olup bir hastaneye başhekim ve hastane başkanı gibi pozisyonlarda çalışılıyorsa kişinin maaşı 15.000 ile 28.000 lira arasında değişiklik gösterir. En yüksek maaşı ise profesör unvanlı sağlık yöneticileri alır.

You might be interested:  Sağlık Turizm Acentası Nasıl Kurulur?

4 yıllık sağlık yönetimi ne iş yapar?

sağlık kuruluşları personellerine eğitim vermek ya da bu alanlarda gerekli çalışmaları yürütmek, sağlık kuruluşlarının genel işleyişlerine fayda sağlayacak çeşitli AR-GE çalışmaları gerçekleştiren kurumlarda çalışabilirler, yine aynı kuruluşların finansal çalışmalarının değerlendirilmesi, kaynakların verimli kullanımı

Uzemde devamsızlık var mı?

Ders saatleriniz web sitemizde UZEM – Ders programları sayfasında yayınlanmıştır. Devamsızlık var mı? Evet. Fakat canlı olarak izleyemediğiniz dersleri 7×24 açık olan sistemimizden izleyebilirsiniz.

Aksaray’da üniversite var mı?

Aksaray Üniversitesi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *