Okuyucular soruyor: Bezmialem Vakıf Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Nerede?

Bezmialem Vakıf Üniversitesi nerelerde var?

iletisim

 • Bezmialem Vakıf Üniversitesi. Adres: Topkapı Mahallesi Adnan Menderes Vatan Bulvarı 34093 Fatih/İstanbul.
 • Tıp Fakültesi.
 • Diş Hekimliği Fakültesi.
 • Eczacılık Fakültesi.
 • Sağlık Bilimleri Fakültesi.
 • Sağlık Bilimleri Enstitüsü
 • Eyüp Yerleşkesi.
 • Sultangazi İlhan Varank Yerleşkesi.

Bezmialem Sağlık Bilimleri Fakültesine Nasıl Gidilir?

Eyüp konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Bezmialem Vakıf Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 36CE, 37T, 38G, 39D, 39O, 48A, 48E, 55B, 55Y, 94Y.
 2. Metro: M7.
 3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-34, MİNİBÜS: A-40, MİNİBÜS: A-74.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Özel mi devlet mi?

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi, Fatih, İstanbulda yerleşik vakıf üniversitesi. Bezmiâlem Valide Sultan, Silahtar Abdullah Ağa ve Abdülhamit Sani mazbut vakıfları adına Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından 2010’da kurulmuştur.

Bezmialem Beslenme ve Diyetetik Kampüsü nerede?

Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nün de içersinde bulunduğu Sağlık Bilimleri Fakültesi Alibeyköy/Eyüp’te. Ulaşım açısından ana kampüsümüz olan Vatan cad./Fatih’ten daha az seçenek olan bir yer.

Bezmialem hastanesinde muayene ücretli mi?

Bezmialem ücretli mi? Bezmialem Hastanesi ‘nde sosyal güvencesi olan vatandaşlarımız için ücretsiz muayene hizmetleri var.

Bezmialem randevu nasıl alınır?

Randevularınızı Online Randevu sayfasından veya 0212 453 0 453 numaralı Çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz. İsminin sonunda (MESAİ DIŞI) yazan poliklinikler; Hafta içi akşam: 17:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. GENEL CERRAHİ (ENDOKRİN) polikliniğimizde yalnızca ENDOKRİN hastaları muayene edilmektedir.

You might be interested:  Sağlık Raporu Ne Kadar Sürede Çıkar?

Bezmialeme tramvay ile nasıl gidilir?

​Metro ile ulaşım: Havalimanı – Aksaray metro hattını kullanarak Emniyet-Fatih durağında inerek Üniversitemize ulaşabilirsiniz. Tramvay ile ulaşım: Kabataş – Bağcılar tramvay hattını kullanarak Çapa-Şehremini durağında inerek Üniversitemize ulaşabilirsiniz.

Edirnekapı’dan Bezmialeme nasıl gidilir?

Eminönü yönünden geliş: 78 veya 146B numaralı otobüs hatlarına binip Bezmialem Vakıf Üniversitesi durağında inebilirsiniz. Metrobüs İle Kampüse Ulaşım: Edirnekapı istasyonunda inip, Aksaray dolmuşlarına binerek Bezmialem Vakıf Üniversitesi durağında inebilirsiniz.

Bezmialem Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi nerede?

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, üniversiteler, Adnan Menderes Vatan Blv., Fatih, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Bezmialem uzman doktor ücretli mi?

Bezmi Alem hastanelerinde profesör, doçent doktor muayenelerinde ekstra ücret alınıyor. Kardiyoloji bölümü profesörlerinde muayene olmak isteyen hastalardan 250 TL, doçent doktorlarda muayene olmak isteyenlerden 170 TL, uzman doktorlarda muayene olmak isteyenler ise 50 TL fark ödemek durumunda.

Bezmialem randevu ücretli mi?

Bezmialem ücretli mi? Bezmialem Hastanesi’nde sosyal güvencesi olan vatandaşlarımız için ücretsiz muayene hizmetleri var.

Biruni Üniversitesi Devlet mi özel mi?

Biruni Üniversitesi, 2014 yılında Dünya Eğitim Vakfı tarafından İstanbul’da kurulmuş bir vakıf üniversitesidir.

Bezmialem diyetisyenlik ne kadar?

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi’nde öğretim ücreti her yıl TEFE-TÜFE oranları dikkate alınarak Mütevelli Heyetinin uygun göreceği oranda yeniden belirlenebilir. 2021 2022 akademik yılında eğitim öğretim ücreti K.D.V hariç yıllık; Tıp Fakültesi 125.000 TL, Diş Hekimliği Fakültesi 120.000 TL, Eczacılık Fakültesi 90.000 TL,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *