Okuyucular soruyor: Bursa Sağlık Il Müdürü Kim?

Bursa il Sağlık Müdürü kim?

21.10.2020 tarihi itibarıyla Bursa İl Sağlık Müdürü olarak atanan Dr. Fevzi YAVUZYILMAZ, evli ve bir çocuk babasıdır.

Bursa Il Saglik Muduru nereli?

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Fevzi YAVUZYILMAZ, 1973 yılında Trabzon Vakfıkebir’de doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2001 yılında mezun oldu. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Kuruluşları Yöneticiliği alanında Yüksek Lisans yaptı.

Fikret Muti Kimdir?

1969 yılında Rize-Güneyce’de doğan Fikret MUTİ, ilk ve orta eğitimini Rize’de, lise eğitimini Konya’da tamamladı. Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümünün ardından Ahmet Yesevi Üniversitesi’nde Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisansını yaptı.

Bursa il sağlık müdürlüğü hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bursa İl Sağlık Müdürlüğü yakınından geçiyor: 92, 92/B, B/40, B/40-A, B/41-B, B/41-C, B/6.

Dr Fevzi Yavuzyilmaz kimdir?

Fevzi Yavuzyılmaz, 1973 yılında Trabzon Vakfıkebir’de doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2001 yılında mezun oldu. Rize, Ankara ve Trabzon’da Acil Servis Hekimi ve Aile Hekimi olarak çalıştı. Trabzon’da birçok spor organizasyonunda yönetici olarak görev aldı.

Il sağlık müdürü kim?

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Dr. Kemal Memişoğlu aslen Rizeli olup, 1966 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 1990 yılında bitirdi. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden 1995 yılında Genel Cerrahi Uzmanlığını aldı.

You might be interested:  Genel Sağlık Sigortası Nasil Yaptirilir 2018?

Aydın il sağlık Müdürü nereli?

Aydın Sağlık İl Müdürlüğüne, Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Osman Açıkgöz atandı. Kayserili olduğu öğrenilen Dr.

184 numara nereye ait?

Sağlık Hizmetleri ile ilgili her türlü şikayet için Sağlık Bakanlığı”nın (SABİM) ALO 184 adlı hattı arayabilirsiniz.

Il sağlık müdürlüğü ne demek?

İl genelinde kamu ve özel hukuk tüzel kişileri ile gerçek kişilere ait sağlık kurum ve kuruluşlarının ilgili mevzuat ve Bakanlık politikaları çerçevesinde denetlemek ve gerekli yaptırımları uygulamak. İlde sağlık hizmetleri ile ilgili yürütülmesi gereken tüm sekreterya işlerini yürütmek ve koordine edilmesini sağlamak.

Ali Fuat Kazancı Kimdir?

2011 yılında Bursa İl Sağlık Müdür Yardımcısı olan KAZANCI, halen Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Bursa il sağlık müdürlüğü hangi semtte?

Semt /Mahalle olarak Hüdavendigar Mah. ve Osmangazi ilçesine bağlıdır. Bursa İl Sağlık Müdürlüğü haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Bursa İl Sağlık Müdürlüğü posta kodu 16000.

Çekirge Doruk hastanesine hangi otobüsler gidiyor?

Bu Otobüs hatları Doruk Bursa Hastanesi yakınından geçiyor: 25, 48/A, 6/F-2, B/25, B/40-A.

Kent meydanına hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kent Meydanı Avm yakınından geçiyor: 14/F, 17/A, 17/D, 25, 35/H, 6/K-1, B/29, H/4.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *