Okuyucular soruyor: Denizli Il Sağlık Müdürü Kim?

Denizli il sağlık müdürü değişti mi?

Sağlık Bakanlığı tarafından Denizli İl Sağlık Müdürü olarak atanan Uz. Berna Öztürk, İl Sağlık Müdürlüğü ‘nde düzenlenen devir teslim töreniyle görevi Dr. Şükrü Arpacı’dan devraldı. Yaklaşık 3 yıldır Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevini yürüten Uz.

Denizli Il Saglik Muduru kim?

Uz. Dr. Berna Öztürk Eskişehir doğumlu olup 1992 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezuniyetinin ardından 1993 yılında Osmancık Devlet Hastanesi’nde Pratisyen Hekim olarak göreve başladı. 1993-1998 yılları arasında Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahi Merkezi’nde uzmanlık eğitimi aldı.

Denizli Merkezefendi ilçe sağlık müdürü kim?

Merkezefendi İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mine Solakoğlu ve Ebe Semra Baş’ın katılımı ile Diyetisyen Hüdanur Ulutürk tarafından “Sağlıklı Beslenme ve Hareket” ve Psikolog Fulya Kurt tarafından “Sağlıklı ve Mutlu Kadın” konularında eğitim gerçekleştirildi.

Denizli ilçeleri nelerdir?

Denizli ‘ nin ilçeleri

  • Acıpayam.
  • Babadağ
  • Baklan.
  • Bekilli.
  • Beyağaç
  • Bozkurt.
  • Buldan.
  • Çal.

Çanakkale il sağlık müdürü kimdir?

09 Ağustos 2021 Çanakkale İl Sağlık Müdürümüz Sayın Op.Dr.Gökhan BAŞTÜRK, Ezine Devlet Hastanesi’ni

Dr Berna Öztürk Kimdir?

Eskişehir doğumlu olup 1992 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1993 yılında Osmancık Devlet Hastanesi’nde Pratisyen Hekim olarak göreve başladı. 1993-1998 yılları arasında Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahi Merkezi’nde uzmanlık eğitimi aldı.

You might be interested:  Soru: Bedelli Askerlik Sağlık Raporu Nasıl Alınır?

Diyarbakir Il Sağlik müdür?

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Mehmet Sait AVAR ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op.Dr. Abidin TÜZÜN’ün katılımıyla Bismil Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi halkımızın hizmetine açıldı.

Kütahya il sağlık müdürü kim?

Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü görevine Sinop eski İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan getirildi. 1975 Sivas doğumlu olan Dr. Mehmet Erşan, ilk ve orta öğrenimini Sivas’ta tamamladı.

Denizli kaç tane ilçesi var?

DENİZLİ ilçeleri alfabetik sırasına göre ACIPAYAM, BABADAĞ, BAKLAN, BEKİLLİ, BEYAĞAÇ, BOZKURT, BULDAN, ÇAL, ÇAMELİ, ÇARDAK, ÇİVRİL, GÜNEY, HONAZ, KALE, MERKEZEFENDİ, PAMUKKALE, SARAYKÖY, SERİNHİSAR, TAVAS, ilçeleridir.

Denizli’ye en yakın ilçe hangisi?

Denizli ‘nin toprak genişliği dolayısıyla bazı ilçeleri Akdeniz Bölgesinde, bazı bölgeleri de Ege Bölgesindedir. Denizli ‘nin komşu illeri Manisa, Aydın, Muğla ve Uşak’tır.

Denizli’de kaç tane mahalle var?

Bu madde ilçelere göre Denizli ilindeki yerleşim yerleri listesidir. Denizli ‘ye bağlı 19 ilçe, bu ilçelere bağlı 68 belde ve 361 köy bulunmaktaydı. 6360 sayılı büyükşehir kanunu ile beldeler ve köyler mahalleye dönüştürüldü. Günümüzde 19 ilçe ve 624 mahallesi vardır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *