Okuyucular soruyor: Gaziantep Sağlık Müdürü Kim?

Gaziantep sağlık il Müdürü kim?

Fahrettin Koca Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğüne tam yetkiyle Tiryaki’yi atadı. GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. ÜMİT MUTLU TİRYAKİ VİRÜSE YAKALANDI.

Gaziantep il sağlık müdürlüğüne kim atandı?

Sağlık Bakanlığı tarafından son olarak Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı’na Dr. Mehmet Akhan atandı. Ayrıca Dr. Ersin Arslan eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Başhekim Yardımcısı olarak Doç.

Il sağlık müdürü kim?

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Dr. Kemal Memişoğlu aslen Rizeli olup, 1966 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 1990 yılında bitirdi. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden 1995 yılında Genel Cerrahi Uzmanlığını aldı.

Mehmet Akhan kimdir?

Uzun yıllardan bu yana Sağlık Bakanlığı’na bağlı saha koordinatörü olarak görev yapan ve yaklaşık 2 yıldan beri 25 Aralık Devlet Hastanesi’nde Başhekim Yardımcılığı görevini yürüten Dr. Mehmet Akhan, Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı görevine atandı.

Dr Ümit Tiryaki kim?

Gaziantep Sağlık İl Müdürlüğüne Hatay İl Sağlık müdür vekili Dr. Ümit Tiryaki atandığı öğrenildi. Ümit Tiryaki atandığı öğrenildi.Uzman Dr. Serdar Sarıfakı’nın istifası ile boşalan sağlık il müdürlüğü görevine Hatay İl Sağlık müdür vekili Dr Ümit Tiryaki Gaziantep İl Sağlık Müdürü olarak atandı.

Gaziantep sağlık Müdürü değişti mi?

2019 – 2020 Hatay Suriye Görev Gücü Başkalığı görevini yürüttü. 2020 Sağlık Bakanlığı Suriye Görev Gücü Genel Koordinatörü olarak görev yaptı. 14.08.2020 tarihinde Gaziantep İl Sağlık Müdürü olarak atandı ve halen bu görevine devam etmektedir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Istanbul Il Sağlık Müdürü Kim?

Diyarbakir Il Sağlik müdür?

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Mehmet Sait AVAR ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op.Dr. Abidin TÜZÜN’ün katılımıyla Bismil Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi halkımızın hizmetine açıldı.

Giresun il sağlık müdürü kim?

İl Sağlık Müdürümüz Dr.Mustafa KASAPOĞLU, ziyaretleri için Giresun İl Sağlık Müdürü Op.Dr.Ahmet BAL, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr.Ünal ÖZEK, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr.Muhammet AKSU, Personel Ve Destek Hizmetleri Başkanı Mehmet ŞAHİN’e teşekkür etti.

Mersin il sağlık müdür?

Mersin İl Sağlık Müdürü Dr.Sinan BAHÇACI Personeli İle Tanıştı.

Dr Ünal hülür kimdir?

Ünal Hülür. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1993-2002 yılları arasında, Gümüşhane’de Sağlık Müdür Yardımcılığı ve Sağlık Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Ankara’da, Sağlık Projesi Genel Koordinatörlüğü’nde Eğitim Birim Sorumlusu olarak 2002-2003 yılları arasında çalıştı.

Zülfikar Akelma kimdir?

Zülfikar Akelma, 1978 yılında Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Siverek Şair İbrahim Rafet İlkokulu, ortaokulu Siverek İmam Hatip Ortaokulu, liseyi ise Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi’nde okudu. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Akelma, 2003 yılında mezun oldu.

Ankara il Sağlık Müdürü nereli?

Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Gülüm 1969 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir. İlk ve Orta öğrenimini Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış ve 1994 yılında başarı ile mezun olmuştur. 2004 yılında Üroloji uzmanlığını Harran Üniversitesinde tamamladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *