Okuyucular soruyor: Izmir Il Sağlık Müdürü Kim Oldu?

Izmir il sağlık müdürü kim olacak?

İzmir İl Sağlık Müdürü Burak Öztop, kamu hastanelerinin başhekimlerinden yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecindeki çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Izmir il sağlık müdürlüğü Şaban Koçoğlu Kimdir?

Şaban Koçoğlu, aslen Erzincan’lıdır fakat İzmir ‘de yaşamaktadır. Koçoğlu, ayrıca Erzincan Dernekleri Federasyonu Başkanlığı da yapmıştır. İzmir Sağlık Müdürlüğü ‘nde Müdür Yardımcılığı da yapmış olan Şaban Koçoğlu, şu an İzmir Sağlık Bakanlığı Personel Hizmetleri Başkanıdır.

Karşıyaka ilçe sağlık müdürü kim oldu?

Yıldıray Çığırgil – İlçe Sağlık Müdürü – Karşıyaka İlçe Sağlık Müdürlüğü | LinkedIn.

Il sağlık müdürü kim?

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Dr. Kemal Memişoğlu aslen Rizeli olup, 1966 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 1990 yılında bitirdi. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden 1995 yılında Genel Cerrahi Uzmanlığını aldı.

Dr Mehmet Burak Öztop nereli?

MEHMET BURAK ÖZTOP KİMDİR? 1979 yılında Adıyaman’ da doğdu. Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2003 yılında mezun oldu. 2010 yılında Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde Genel Cerrahi branşında uzmanlık ihtisas eğitimini tamamladı.

Halk Sağlığı nedir ve amaçları?

Bugün için klasik olarak kabul edilen aşağıdaki tanımı 1923 yılında Winslow yapmıştır: “ Halk Sağlığı, organize edilmiş toplumsal çalışmalar sonunda çevre sağlık koşullarını düzelterek, bireylere sağlık bilgisi vererek, bulaşıcı hastalıkları önleyerek, hastalıkların erken tanı ve koruyucu tedavisini sağlayacak sağlık

You might be interested:  Sık sorulan: Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı Ne Zaman?

Izmir Saglik Mudur?

Dr. Mehmet Burak Öztop bugün görevine başladı. İzmir ‘de 29 Aralık 2016 tarihinden bu yana İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Bediha Salnur’un görevden alınmasının ardından yerine Balıkesir’de İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Mehmet Burak Öztop atandı.

184 numarası nedir?

Başvuru Yeri: Sağlık Hizmetleri ile ilgili her türlü şikayet için Sağlık Bakanlığı”nın (SABİM) ALO 184 adlı hattı arayabilirsiniz.

Manisa il sağlık müdürü kim?

Şanlıurfa Sağlık Müdürü Doç.Dr.Emre Erkuş, Manisa İl Sağlık Müdürlüğüne atandı. Manisa İl Sağlık Müdürü Dr.Necip Yemenici’nin yerine Doç.Dr.Emre Erkuş’un atandı.

Dr Yıldıray Çığırgil kimdir?

Yıldıray Çığırgil bu süre içinde Acil Serviste 10 Yıl, Karşıyaka Devlet Başhekim Yardımcısı olarak 3,yıl, Karşıyaka grub Başkan Yardımcısı olarak 2 yıl, Karşıyaka İlçe Sağlık Müdürü olarak da 10 yıl görev yaptı. Dr. Çığırgil, Göztepe TSM Başkanlığını 3 yıl, Balçova Grup Başkanlığını da 1 yıl sürdürdü.

Dr Ünal hülür kimdir?

Ünal Hülür. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1993-2002 yılları arasında, Gümüşhane’de Sağlık Müdür Yardımcılığı ve Sağlık Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Ankara’da, Sağlık Projesi Genel Koordinatörlüğü’nde Eğitim Birim Sorumlusu olarak 2002-2003 yılları arasında çalıştı.

Zülfikar Akelma kimdir?

Zülfikar Akelma, 1978 yılında Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Siverek Şair İbrahim Rafet İlkokulu, ortaokulu Siverek İmam Hatip Ortaokulu, liseyi ise Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi’nde okudu. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Akelma, 2003 yılında mezun oldu.

Ankara il Sağlık Müdürü nereli?

Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Gülüm 1969 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir. İlk ve Orta öğrenimini Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış ve 1994 yılında başarı ile mezun olmuştur. 2004 yılında Üroloji uzmanlığını Harran Üniversitesinde tamamladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *