Okuyucular soruyor: Özel Ata Sağlık Hastanesi Nerede?

Özel Ata Sağlık Hastanesi sahibi kimdir?

Mehmet Helvacıoğlu – KURUCU ORTAK – ATA SAĞLIK HASTANESİ | LinkedIn.

Ata Sağlık Hastanesi nasıl gidilir?

Konak konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Özel Ata Sağlık Hastanesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 348, 502, 515, 543, 555.
  2. Tren: ALIAĞA – CUMAOVASI, TEPEKÖY – MENEMEN.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

Özel Ata Sağlık Hastanesi SGK anlaşması var mı?

Özel Ata Sağlık Hastanesi, 23 ayrı klinik ile SGK, özel sigortalar ve anlaşmalı kurum hastalarına hizmet vermektedir. Özel Ata Sağlık Hastanesi, 75 hasta yatağı ile hasta ve refakatçilere yüksek konforla hizmet vermektedir.

Kemal Uğurbil kimdir?

Kemal Uğurbil Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. G noktası büyütme, Genital kanser, Vezikovajinal fistül düzeltimi, Hamilelik testi alanlarında hizmet veriyor ve Gebelik, Hormonal Bozukluklar, Ferç Kaşıntısı, Pelvik Ağrı (kronik), Over Kist hastalıkları konusunda çalışıyor.

Medine Meltem Adalıoğlu kimdir?

Medine Meltem Adalıoğlu Kimdir? Op.Dr. Medine Meltem Adalıoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra Tıp doktoru unvanı almıştır. Op.Dr. Medine Meltem Adalıoğlu, İzmir’de bulunan Özel Ata Sağlık Hastanesi’nde hastalarına hizmet vermektedir.

Safiye Yılmaz kimdir?

Safiye Yılmaz. Ata Göz Hastalıkları Dal Merkezi ve Özel Ata Sağlık Hastanesi kurucularından olan Prof.Dr. Safiye Yılmaz, hastanemizde göz hastalıkları uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Medicana SGK geçiyor mu?

Koalay aracılığı ile poliçe satın alanlar Medicana ‘nın SGK anlaşması ile hastalarına sunduğu fırsatların yanında, ekstra çok özel teklifler ve avantajlardan da yararlanıyorlar.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Sağlık Sigortamın Olup Olmadığını Nasıl Öğrenebilirim?

Atakalp SGK anlaşması var mı?

Tümüyle SGK anlaşmalı bir kurumuz. Kalp ameliyatlarından hiç bir fark alınmıyor. Kalp nakli dışında, erişkinlerin tüm kalp damar ameliyatlarını gerçekleştiriyoruz.”

Özel hastane SGK farkı ne kadar?

Bu durumda özel hastane hastadan en fazla %200 oranında fark ücreti talebinde bulunabilecektir. Yani hastanın, hastaneye ödeyeceği toplam maksimum tutar 200 TL olacaktır, kalan 100 TL’yi ise SGK ödeyecektir.tamamlayıcı sağlık sigortası ile çok daha uyguna yapılabilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *