Şanlıurfa Sağlık Müdürü Kim?

Şanlıurfa Sağlık il müdürü kim oldu?

Dr. Emre Erkuş’un yerine Şanlıurfalı olan Ankara Sağlık İl Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm’ün atandığı öğrenildi.

Şanlıurfa il sağlık müdür?

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğüne Doç. Dr. Musluhittin Emre Erkuş atandı.

Şanlıurfa il sağlık müdürü nereli?

1969 Şanlıurfa doğumlu olup, İlk ve Orta öğrenimini Urfa ‘da tamamlamıştır. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.

Il sağlık müdürü kim?

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Dr. Kemal Memişoğlu aslen Rizeli olup, 1966 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 1990 yılında bitirdi. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden 1995 yılında Genel Cerrahi Uzmanlığını aldı.

Emre Erkuş kimdir?

Emre ERKUŞ 1979 yılında Ankara’da doğdu. 2006 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini dereceyle bitirdi. 2011 yılında Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesine Mecburi Hizmetini yerine getirmek için Kardiyoloji uzmanı olarak atandı.

Mehmet Gülüm Kimdir?

Mehmet Gülüm 22. Dönem Şanlıurfa Tabip Odası Başkanı seçildi. 2015-2018 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Üroloji Ana Bilim Dalında Öğretim Üyesi olarak görev yapan Prof. Mehmet Gülüm 28 Şubat 2018’den 8 Mart 2019 tarihine kadar SBÜ. Ankara Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Başhekim olarak görev yapmıştır.

Ankara il sağlık müdürü kim 2020?

Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Gülüm evli ve 5 çocuk babasıdır.

You might be interested:  Sağlık Tercihleri Ne Zaman Açıklanacak?

Mardin il sağlık müdürü kim?

Mardin İl Sağlık Müdürü Uz.Dr. Saffet YAVUZ ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz.

Manisa il sağlık müdürü kim?

Şanlıurfa Sağlık Müdürü Doç.Dr.Emre Erkuş, Manisa İl Sağlık Müdürlüğüne atandı. Manisa İl Sağlık Müdürü Dr.Necip Yemenici’nin yerine Doç.Dr.Emre Erkuş’un atandı.

Diyarbakir Il Sağlik müdür?

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Mehmet Sait AVAR ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op.Dr. Abidin TÜZÜN’ün katılımıyla Bismil Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi halkımızın hizmetine açıldı.

Mersin il sağlık müdür?

Mersin İl Sağlık Müdürü Dr.Sinan BAHÇACI Personeli İle Tanıştı.

Dr Ünal hülür kimdir?

Ünal Hülür. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1993-2002 yılları arasında, Gümüşhane’de Sağlık Müdür Yardımcılığı ve Sağlık Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Ankara’da, Sağlık Projesi Genel Koordinatörlüğü’nde Eğitim Birim Sorumlusu olarak 2002-2003 yılları arasında çalıştı.

Ankara il Sağlık Müdürü nereli?

Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Gülüm 1969 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir. İlk ve Orta öğrenimini Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış ve 1994 yılında başarı ile mezun olmuştur. 2004 yılında Üroloji uzmanlığını Harran Üniversitesinde tamamladı.

Istanbul il sağlık müdürü yardımcısı kim?

İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Ali İhsan Dokucu, Müdür Yardımcısı Dr. Çiğdem Yazıcı Ersoy ve Müdür Yardımcısı Dr.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *