Sık sorulan: Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?

Tamamlayıcı sigorta hangi hastanelerde geçerli?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Geçen Hastaneler Tamamlayıcı sağlık sigortası geçerli hastaneler listesi oldukça uzundur. Genel olarak tamamlayıcı sağlık sigortası geçen hastaneler; Medical Park, Medicana, Medipol ve Kolan Hastaneleri diyebiliriz.

Ak Sigorta izmir hangi hastanelerde geçerli?

İZMİR için 195 Anlaşmalı Sağlık Kurumu bulduk.

 • A Patoloji Laboratuvarı 1359 Sokak No:2 / 2 Kızılkanat Sağlık Sitesino:2 / 2 İZMİR.
 • Ada Eczanesi. Hürriyet Bulvarı Kavala Plaza No:4 / 1 – A Çankayano:4 / 1 – A İZMİR.
 • Akhisar Eczanesi.
 • Akut Eczanesi.
 • Alsancak Özel Kent Tıp Merkezi.
 • Altınbaş Eczanesi.
 • Alış Eczanesi.
 • Ankara Eczanesi.

Ak Sigorta T2 medikal hizmet ağı nedir?

T2: Hizmet verilen tüm branşlarda SGK ile de anlaşmalı olan özel sağlık kurumlarının yer aldığı Medikal Hizmet Ağıdır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamı nedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası ameliyat, ameliyat öncesi ve sonrası tetkik, ameliyat sonrası fizik tedavi ve rehabilitasyon, evde bakım, tıbbi malzeme, suni uzuv ve ambulans gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sağlık hizmetlerini teminat kapsamına almaktadır.

Özel sağlık sigorta hangi hastanelerde geçerli?

Mapfre Sigorta ‘dan alınan özel sağlık poliçesi ile doktor, hastane, eczane, poliklinik, radyoloji merkezi, laboratuvar gibi sağlık kurumları ve kişilerinden hizmet alınabilmektedir.

You might be interested:  Sık sorulan: Arel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Nerede?

Tamamlayıcı sağlık sigortası istanbulda hangi hastanelerde geçerli?

Doğa Sigorta ‘dan alınan bir tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi, başlıca şu hastanelerde geçerli olmaktadır:

 • Medicana Hospital ( İstanbul )
 • Birinci Göz Hastanesi ( İstanbul )
 • Asya Hastanesi ( İstanbul )
 • Pendik Hospital ( İstanbul )
 • Beykent Hastanesi ( İstanbul )
 • Ortadoğu Hastanesi (Ankara)
 • Lokman Hekim Hastanesi (Ankara)

Ak Sigorta temettü ne zaman?

Söz konusu net kârdan yasal vergi ve diğer giderler düşüldükten sonra 306.000.000 TL brüt kâr payının dağıtılmasına ve ödenecek kâr payının 201.960.000 TL’lik kısmı 18.03.2021 tarihinde ve geri kalan 104.040.000 TL’lik kısmının 06.09.2021 tarihinde olmak üzere 2 taksit halinde nakden dağıtılmasına 16.03.2021 tarihinde

Kurumsal tüm anlaşmalı kurumlar ne demek?

Anlaşmalı kurum, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketinin, sigorta teminatlarını gerçekleştirmek için anlaştığı kurumlara denir. Özel sağlık sigortası yaptırdığınız zaman muayene, tedavi, tetkik gibi sigorta poliçenizin size sağladığı teminatlardan, sigorta şirketinizin anlaşmalı olduğu kurumlarda faydalanabilirsiniz.

Ömür boyu yenileme garantisi ne demek?

Ömür boyu yenileme garantisi, sigorta şirketinin müşterisine ömrü boyunca sağlık sigortasını aynı plan ile yenileyeceği sözünü vermesidir. Şirket, geçmiş sigortalılık dönemindeki sağlık durumunu dikkate alarak bu değerlendirmeyi yapar.

Diş tedavisi özel sigorta kapsamına giriyor mu?

Özel sağlık sigortası diş çekimi, implant, diş beyazlatma ya da diş çekimi gibi işlemleri karşılamamaktadır. Ancak bazı sigorta şirketleri diş tedavileri için ek teminat sunmaktadır. Sigorta poliçenize diş tedavileri için ek teminat ekleterek bu hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Medicana SGK geçiyor mu?

Koalay aracılığı ile poliçe satın alanlar Medicana ‘nın SGK anlaşması ile hastalarına sunduğu fırsatların yanında, ekstra çok özel teklifler ve avantajlardan da yararlanıyorlar.

Tamamlayıcı sağlık sigortası ücreti ne kadar?

Yatarak ve Ayakta Tedavi teminatları alınması durumunda poliçe primi 1.500 TL, sadece Yatarak Tedavi poliçesinin primi ise 500 TL’dir.

You might be interested:  Sağlık Kurulu Nerede?

Tamamlayıcı sağlık sigortası kimlere yapılmaz?

Söz konusu özel hastanenin özel sigorta şirketi ile tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında sözleşmesinin bulunması, gerekmektedir. SGK’lı hasta kabul etmeyen sağlık kuruluşları ve özel muayenehanesinde hizmet veren doktorlar tamamlayıcı sağlık sigortasının kapsamı dışındadır.

Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası neleri kapsar?

Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Yatarak Tedavi (Ameliyat, Günübirlik Tedaviler), Suni Uzuv, Tıbbi Malzeme ile Evde Bakım ve Ambulans teminatlarından faydalanabilirsiniz. Tercih edilmesi durumunda Ayakta Tedavi ve/veya 12 ay bekleme süresi olması kaydıyla Doğum teminatlarını da poliçenize ekletebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *