Sık sorulan: Beko Sağlık Çalışanlarına Indirim Kodu Nasıl Alınır?

Sağlıkçı indirim kodu nasıl alınır?

Sağlık çalışanlarının indirimden faydalanabilmesi için, görev yaptıkları kurumun insan kaynakları yada personel birimleri tarafından Derneğimizin [email protected] mail adresine çalışan sayısı bilgilerinin iletilerek indirim kodu talep edilmesi gerekmektedir.

BEKO da indirim var mı?

Beko Küçük Ev Aletleri ve Süpürgelerde %40’a Varan İndirim Fırsatları! Beko Keyf Türk Kahvesi Makineleri 290 TL’ye varan indirimle! Beko Derin Dondurucularda Eylül Ayına Özel Fırsat! Beko UHD TV Alanlara 1 Yıllık Digiturk Taraftar Paketi Beko ‘ya özel 1.188 TL yerine 649 TL!

Koçailem Beko indirimi ne kadar?

Beko ‘da KoçAilem İndirimi ile %12 indirim alabilirsin. Beko alışverişlerinizde KoçAilem kart kullanarak online mağazadan anında indirim alabilirsiniz.

Beko indirim kuponu nasıl alınır?

*Eğer aktif olmuyor ise; tarafınıza sms olarak gönderdiğimiz kod kişiye özel bir kodtur. Bu kodu 0850 480 0 888 veya 0212 945 23 56 dahili 1 ‘den mağazamıza bağlanabilir, kullanabilirsiniz. Sağlık çalışanlarımıza verilen kodları da çağrı merkezimiz aracılığı ile kullanabilirsiniz.

THY sağlıkçı indirim kodu nasıl kullanılır?

Promosyon kodu ile Sağlık Çalışanı Kayıt Formu’nda kullanılan Miles&Smiles üyelik numarası eşleştirilmiştir. Promosyon kodu başka bir üyelik ile kullanılamaz. İndirim alabilmek için bilet alımı sırasında, kampanyaya kayıt olurken kullanılan Miles&Smiles üyelik numarası ile giriş yapılmalıdır.

Uçak biletinde sağlıkçı indirimi var mı?

Türk Hava Yolları (THY), koronavirüs salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanlarına özel kampanya başlattı. THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, sağlık çalışanları uçak biletlerinden yüzde 40 indirimli yararlanacak.

You might be interested:  Işten Ayrıldıktan Sonra Sağlık Sigortası Ne Kadar Devam Eder 2018?

Beko da değiştirme kampanyası var mı?

Beko Büyük Değiştirme Kampanyası 2021 Eski ürününüzü, ihtiyacınız olan başka bir ürün grubu ile değiştirebilirsiniz. Kampanya kapsamında Beko buzdolabını 500 TL’ye varan indirimlerle sunan Beko, eski çamaşır makinesini getirenlere ise son teknoloji çamaşır makinelerini 350 TL’ye varan indirimle sunuyor.

Beko kac taksit?

Kampanya kapsamında azami vade 12 taksit olabilir. Elektronik Eşya, tablet ve 3.500 TL üzeri TV satışlarında azami 6 taksit sınırı bulunmaktadır. beko.com.tr’den yapılacak olan alışverişler ilave taksit kampanyasına dahil değildir.

Arçelik Beko Aynı mi?

Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun 1990’lı yıllardan itibaren yurt dışı faaliyetlerine yönelmesiyle, Beko ihracat markası olarak belirlendi. bünyesinden çıkarak, Arçelik markası ile birlikte Arçelik A.Ş. çatısı altına girdi.

Koçtaş’ta Koçailem indirimi ne kadar?

Kampanya Detayları Koçtaş KoçAilem İndirimi ile Koçtaş online mağazasını hemen ziyaret edin. Yapacağınız alışverişlerden %10 indirim kazanın. Hem de 1 ay içinde 500 TL’ye kadar indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca 250 TL ve üzeri harcamalarınızda ekstra 50 TL indirim imkanı sizlerle.

Koç Ailem araç indirimi ne kadar?

Kampanya kapsamında KoçAilemlilere AVIS karavan kiralamada liste fiyatları üzerinden %15 indirim sunulacaktır.

Koçailem indirimleri nerelerde?

KoçAilem Anlaşmalı Geçerli Yerler 2021

  • Beko.
  • Aygaz.
  • Fiat.
  • Ferrari.
  • Ford.
  • Koç
  • Opet.
  • Sek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *