Sık sorulan: Çanakkale Sağlık Meslek Yüksek Okulu Nerede?

Çomü Tıbbi Görüntüleme nerede?

Yüksekokulumuz Çanakkale merkezindeki kendi binasında eğitim-öğretim hizmetlerini sürdürmekte; uygulamalar ise Üniversitemiz Sağlık Uygulama Araştırma Hastanesi ve İlimizdeki sağlık kuruluşlarında yapılmaktadır. Öğretim Dili, Türkçe’dir. Öğrenim süresi 4 yarıyıldır (2 yıl).

Çomü Hangi okul?

ÇOMÜ | Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi.

Celal Bayar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu nerede?

Bütün programlarda II. Öğretim yapılmaktadır. Uncubozköy yerleşkesinde yer alan Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu, uluslarası standartlarda sağlık teknikeri yetiştirmek üzere mesleki eğitim ve uygulama programları yürütmektedir.

Çanakkale Terzioğlu Kampüsü merkezde mi?

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’ne bağlı Çanakkale merkezde yer alan kampüsün adıdır. Terzioğlu Yerleşkesi olarak da bilinir. Kepez ile Çanakkale merkez arasında yer alan yerleşkede Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörlüğü başta olmak üzere üniversitenin çok sayıda birimi yer almaktadır.

Çomü Sağlık Yönetimi hangi fakülte?

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ – Sağlık Yönetimi ( Fakülte ) (102790177) | YÖK Lisans Atlası

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ne demek?

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı Nedir? Tıbbi Görüntüleme Teknikeri; yapılacak radyolojik tetkikle ilgili hastaları bilgilendirerek hazırlanmalarını, tetkik sırasında hastanın radyasyon güvenliğini ve mahremiyetini, tetkik sonrasında ise hasta bilgilerinin gizliliğini sağlamaktadır.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi eğitim Fakültesi hangi kampüste?

Eğitim Fakültesi – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Anafartalar Yerleşkesi.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi hangi semtte?

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 40.111958 enlem ve 26.414896 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Barbaros Mh. ve Merkez ilçesine bağlıdır.

You might be interested:  FAQ: Sağlık Bakanlığı Hangi Tarikatın Elinde?

Çomü Übys öğrenci girişi nasıl yapılır?

Üniversite Bilgi Yönetim Sistemine https:// ubys. comu.edu.tr adresinden erişim sağlayabilirsiniz. ÜBYS sisteminde sertifikalı giriş bulunmamaktadır. ÇOMÜ Tek Hesap (eduroam) Kullanıcı ve Parolanızı kullanarak ÜBYS giriş yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *