Sık sorulan: Eruslu Sağlık Kimin?

Sleepy kime ait?

Faaliyetlerine 2004 yılında çocuk bezi üretimiyle başlayan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Sleepy markasını hayata geçirerek sektöründe emin adımlarla yürümeye devam ediyor. 2010 yılında, yetişkin hasta bezi, ıslak havlu ve cep mendili; 2013 yılında hasta altı örtüsü üretimine de başlayan Eruslu Sağlık,

Eruslu Sağlık hangi ülkenin?

Türkiye’nin 1 Numaralı Ailesi.

Sleepy ne zaman kuruldu?

Kökleri 1966 yılına dayanan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin faaliyetleri 2004 yılında çocuk bezi üretimi ile başladı.

Sleepy Türk markası mı?

Kısaca özetlemek gerekirse Prima, Huggies, Canbebe, Goo.n markaları yabancı sermayelere ait markalardır. Molfix, Sleepy, Baby Turko, Önlem ve Evy baby markaları yerli markalardır.

Bebem Natural hangi firmanın?

Türkiye’de 30 yılı aşkın deneyimiyle global bir oyuncu olma yolunda önemli adımlar atan Hayat Kimya tarafından üretilen BEBEM NATURAL, annelerin bebekleri için doğal, vegan ve organik ürünlere yönelimine karşılık veriyor.

Eruslu Holding nerede?

Gaziantep’te geniş alana yayılan üretim sahası ile son teknolojiyle donatılmış tesislerde üretilen dünya standartlarındaki ürünler, yaygın bayi ağıyla yurt içi ve yurt dışında son tüketiciyle buluşturulmaktadır. Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Prima bebek bezi hangi ülkenin malı?

Prima Amerika merkezli 1837 yılında kurulan P&G (Procter & Gamble) adlı şirketin bebek bezi markasıdır. Türkiye pazarına 1987 yılında giren P&G; Türkiye’de toz deterjan, hazır çocuk bezi, hijyenik ped ve çamaşır suyu üretim tesisleri ve dağıtım merkezi ile faaliyetlerini sürdürüyor.

You might be interested:  Özel Sağlık Sigortası Işten Ayrıldıktan Sonra Ne Kadar Devam Eder?

Sleepy hangi ülkenin malı?

Sleepy bebek bezi markası, Türkiye’de faaliyetlerine 2004 yılında çocuk bezi üretimiyle başlayan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye aittir.

Soffio bebek bezi kim üretiyor?

Soffio, Sleepy ile aynı fabrikadan çıkıyor; Eruslu Sağlık Ürünleri tarafından üretiliyor.

Pakten kimin?

GÜNEŞ DOĞDU SOYLU / GAZİANTEP Projeleri hakkında bilgi veren Pakten Sağlık Ürünleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Halil Tepe, firmalarının kuruluş hikayesini anlatarak, 23 yıl ticaret ile uğraştıktan sonra kalıcı bir marka yaratmak için harekete geçtiklerini söylüyor. Tepe, “Ticaret hayatımız 1977 yılında başladı.

Baby Turco kimin?

Baby Turco markası resmi belgelerde “Puretex Plastik ve Tekstil Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş” çatısı altında faaliyet gösteriyor.

Sleepy ped doğal mı?

Reklamlarda gördüğüm ve bende merak uyandıran yeni ped markası. Doğal bambu lifleriyle üretilmiş ve kanatları saf suyla dokunmuş. Renklendirici desen içermeyen iç yüzeyi,koku kontrolü sağlayan formülü ve hassas ciltlere uygunluğu vaatleri arasında.

Molfix bebek bezi hangi ülkenin malı?

Molfix, 1998 yılında Hayat Kimya A.Ş. tarafından üretilen bebek bezi ve ıslak havlu markasıdır. Bulgaristan, Rusya ve Ukrayna, Azerbaycan, Bosna Hersek, Cezayir, İran, Nijerya, Pakistan, Mısır, Fas gibi ülkelerde kullanılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *