Sık sorulan: Memorial Sağlık Grubu Kimin?

Memorial kaç şubesi var?

İlk hastanesi 2000 yılında kurulan Şişli Memorial Hastanesidir. Hastaneleri, ayaktan tedavi merkezleri, göz sağlığı merkezi ve laboratuvarları ile grubun 6 şubesi vardır.

Memorial türkiyede kaç tane?

Memorial İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 11 hastane, 1 tıp merkezi, 1 wellness merkezi ile sağlığınız için daima yanınızda

Memorial Hastanesi nerelerde var?

Hastanelerimiz

  • Memorial Şişli Hospital. Piyalepaşa Blv.
  • Memorial Atasehir Hospital. Küçükbakkalköy Mah.
  • Memorial Bahçelievler Hospital. Bahçelievler Mh.
  • Memorial Ankara Hospital. Balgat Mah.
  • Memorial Antalya Hospital. Zafer Mah.
  • Memorial Kayseri Hospital. Örnekevler Mah.
  • Memorial Diyarbakır Hospital.
  • Memorial Dicle Hospital.

Memorial Bahçelievler ne zaman açıldı?

Memorial Sağlık Grubu, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir.

Şişli Memorial Hastanesi sahibi kim?

Memorial Hastanesinin sahibi olan Turgut Aydın aynı zamanda A101 ve English Home zincirinin de sahibi. 2000 yılında hizmete giren Memorial Sağlık Grubunun çoğunluk hissesi, Turgut Aydın ve ailesinin aitti. Memorial ‘ın kalan hisseleri eşit biçimde, İngiliz ve Katar fonlarınındı.

Şişli Memorial Hastanesi kaç yataklı?

53.000 m²’lik kapalı alanda hizmet veren Memorial Şişli Hastanesi 252 yatak kapasitesine sahip.

You might be interested:  Soru: Nikah Için Sağlık Raporu Ne Kadar Geçerli?

Hakan Taşlı kimdir?

Hakan Taşlı Kimdir? Hakan Taşlı 1972 Gümüşhane doğumlu, 1989 yılında OMÜ Tıp Fakültesi”ni kazandı. 1996 yılında mezun oldu. OMÜ Tıp Fakültesi”nden mezun oldukta sonra, Hacettepe gibi hatırı sayılır bir üniversitede, kısa süreli eğitimler aldı.

Ugur genc kimdir?

Uğur Genç, Memorial Sağlık Grubu’nun CEO’su. 11 yıl önce CEO’luk koltuğuna oturan tecrübeli isim, Türkiye’nin en genç ve başarılı CEO’larından biri. Trabzon Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Ortadoğu Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nü birincilikle bitirdi.

Dr Sevim şuekinci kimdir?

İstanbul Tabip Odası ve Havacılık Tıbbı Derneği üyesi olan Dr. Sevim Şuekinci, 1971 yılında İstanbul”da doğdu. İstanbul Yeni Levent Lisesini bitirdi. 1995 yılında Marmara Ün. Halen, Memorial Sağlık Grubu Kalite Koordinatörü, Medikal Direktör Yardımcısı ve Havacılık Tıp Merkezi Başkanlığı görevlerini yürütüyor.

0 212 314 66 66 nerenin telefonu?

Bu numara ” sıfır ikiyüz on iki – üçyüz on dört – altmış altı – altmış altı ” olarak okunur. 02123146666 numaralı sabit hat -İSTANBUL (AVRUPA YAKASI)- iline kayıtlıdır.

Şişli Memorial Hastanesi SGK anlaşması var mı?

Şişli, Ataşehir, Suadiye ve Etiler’de merkezleri bulunan Memorial Hastaneleri SGK ile anlaşmalı. Kardiyoloji, kardiyovasküler cerrahi ve organ nakli dallarında sadece Şişli ve Ataşehir’deki merkezlerde SGK geçerli.

Memorial kontrol süresi ne kadar?

Türk Tabipleri Birliği ve Sağlık Bakanlığı uygulamaları kapsamında 10 gün olarak uygulanmaya başlanan kontrol muayenesi süresi, hizmet alınan ilk gün dahil olarak hesaplanmaktadır.

Memorial ne zaman kuruldu?

Zincirlikuyu Metrobüs durağında inmeniz gerekmektedir. Metrobüse aktarma yapıp Beylikdüzü yönünde gelen 34, 34AS, 34BZ numaralı metrobüslerden birine binip 16 durak sonra (23dk.) Şirinevler durağında inmeniz gerekmektedir. Duraktan minibüslere binip 1 durak sonra (2dk.)

You might be interested:  Soru: Sağlık Yönetimi Nasıl Bir Meslek?

Bir hastanede kaç kişi çalışır?

En çok aranan pozisyonlar arasında ise uzman doktor dışında, hemşire, tıbbi tekniker ve hasta ilişkileri gibi hekim dışı sağlık çalışanları bulunuyor. Özel Hastaneler Platformu’nun verilerine göre, şu anda Türkiye’de 400’ün üzerinde özel hastanede yaklaşık 180 bin kişi çalışıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *