Sık sorulan: Sabahattin Zaim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Nerede?

Sabahattin Zaim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Nasıl Gidilir?

Küçükçekmece konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Hemşirelik Fakültesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 76O, 79G, 89K, 98, BN1.
  2. Tren: MARMARAY.
  3. Metro: M9.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-216, MİNİBÜS: A-35, MİNİBÜS: A-49.

Sabahattin Zaim Beslenme ve Diyetetik nerede?

Beslenme ve Diyetetik (Burslu) Üniversite, Küçükçekmece-Halkalı Kampüsünde eğitim-öğretim yapmaktadır. Sadece; İslami İlimler (%100 Arapça) lisans programının eğitimöğretimi Üsküdar-Altunizade yerleşkesinde yapılacaktır.

Sabahattin Zaim Üniversitesi Sağlık Yönetimi nerede?

Sağlık Yönetimi (Burslu) Üniversite, Küçükçekmece-Halkalı Kampüsünde eğitim-öğretim yapmaktadır.

Sabahattin Zaim Üniversitesi Halkalı nasıl gidilir?

Sefaköy Metrobüs durağından indikten sonra, Sefaköy tarafında bulunan İETT otobüs duraklarından kalkan İZÜ öğrenci servisi veya Halkalı Meydanı’ndan geçen bir İETT otobüsü (76O, 89, 89İ, 98, 98İ veya HT20) veya minibüs/dolmuş ile üniversitemize ulaşabilirsiniz.

Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi hangi semtte?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi 41.033840 enlem ve 28.787609 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Halkalı Merkez Mh. ve Küçükçekmece ilçesine bağlıdır.

Beslenme ve Diyetetik hangi dersler var?

Temel Kimya, Ekonomi, Beslenme İlkeleri, Beslenme Ekonomisi, Tıbbi Biyoloji ve Genetik, Sağlık Antropolojisi ve Sosyolojisi, Besin Hazırama ev Pişirme Teknikleri, Bilimsel Kaynaklara Ulaşma ve Raporlama, Mikrobiyoloji, Anatomi, Fizyoloji, Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık, Etik ve Sağlık, Hastalıklarda Diyet Tedavisi,

You might be interested:  Sık sorulan: Sağlık Memuru Olmak Için Ne Okumak Gerekir?

Sabahattin Zaim Üniversitesi kaç para?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi 2021-2022 Lisans programları öğrenim ücreti gerek Türkiye’den gerekse tüm dünya ülkelerinden öğrenciler için 48.600₺’dir (45.000 TL + KDV).

Istanbul Sabahattin Zaim üniversitesi iyi mi?

Dünyanın seçkin üniversitelerini değerlendirmeye alan UI GreenMetric tarafından, 2019 yılının en iyi üniversiteleri belirlendi. Son yıllardaki çalışmalarıyla dikkat çeken İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, bu yıl listeye girerek, dünyanın en iyi 500 üniversitesi arasında yerini aldı.

Biruni Üniversitesi Hemşirelik Kampüsü nerede?

Biruni Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, üniversiteler, 10. Yıl Cd. Protokol Yolu No:45, Topkapı, Zeytinburnu, İstanbul – Yandex Haritalar.

Avcılardan Halkalı Meydana nasıl gidilir?

metrobüs’e bin, sefaköy’de illa ki vardır oraya giden minibüs. sefaköye metrobüsle git. hemen karşıda minibüs durağı var. ordan çoğu minibüs halkalıya gider. sefaköye metrobüsle git. hemen karşıda minibüs durağı var. ordan çoğu minibüs halkalıya gider.

Halkalı Meydan hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Halkalı Meydan yakınından geçiyor: 141M, 76O, 79G, 89F, 98, HT1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *