Sık sorulan: Sağlık Çalışanlarına Otobüs Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Sağlık çalışanlarına halk otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Kamu ve özel sağlık çalışanlarının Özel Halk Otobüsleri de dahil toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilmesi karar 30 Haziran tarihine kadar uzatıldı.

Otobüsler sağlık çalışanlarına ücretsiz mi?

İBB Meclisi’nin kararıyla salgın nedeniyle sağlık çalışanlarına otopark ve toplu taşıma hizmetlerini ücretsiz kullanma hakkı tanınmıştı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte 1 Temmuz’dan itibaren sağlık çalışanlarına tanınan bu hakkın sona ereceğini açıkladı.

Izmir toplu taşıma sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık -Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Cihan Bektaş da Büyükşehir Belediyesince kendilerine ” Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin ücretsiz ulaşım ve kamuya ait sosyal tesislerden yararlanma hakkının 31 Mart 2021’e kadar devam etmesi kararı alınmıştır.

Antalya Sağlıkçılara ücretsiz ulaşım ne zamana kadar geçerli?

Sağlık çalışanlarının toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanma hakkı 30 Haziran 2021’e uzatıldı

Kocaeli sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Kamu ve özel sağlık çalışanları Özel Halk Otobüsleri de dahil Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin tüm ulaşım imkanlarından 30 Haziran Tarihine kadar ücretsiz yararlanabilecek. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Özel Halk Otobüslerine verdiği akaryakıt desteğini de 1 ay süreyle uzattı.

You might be interested:  Sık sorulan: Laborant Ve Veteriner Sağlık Nasıl?

Eskişehir sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık çalışanlarına tanınan şehir içi toplu ulaşım araçlarından ücretsiz yararlanma hakkı, 30 Haziran tarihi itibariyle sona erdi.

Sağlık çalışanlarına ego ne zamana kadar ücretsiz?

Ankara Büyükşehir Belediyesi de EGO Genel Müdürlüğü’nün almış olduğu bir kararla 22 Mart 2020 tarihinden itibaren sağlık çalışanlarımıza toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullandırılması için bir karar almış ve bu kararı daha sonra 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatmıştır.

Iett sağlık çalışanı kartı nereden alınır?

Dileyen üyelerimiz İstanbul Kart Başvuru merkezlerine bizzat giderek 15₺ karşılığında kartlarını teslim alabilirler. Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra sağlık çalışanı istanbul kartını alan üyelerimiz diğer istenen belgeleri ekleyip İspark’tan ücretsiz faydalanabileceklerdir.

Konyada sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Yeni tip korona virüs (Covid-19) pandemisi nedeniyle sağlık çalışanlarına tanınan ücretsiz toplu taşıma hakkında süre, 31 Aralık itibariyle sona eriyordu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı yeni bir kararla süre, 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatılmıştı.

Izmir toplu taşıma Sağlıkçılara ücretsiz mi?

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ocak ayında imzaladığı ‘ sağlık çalışanlarına yıl sonuna kadar ücretsiz seyahat imkanı sağlayan kararı, sehven imzaladık diyerek iptal etti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 4 Ocak 2021’de sağlık çalışanlarını kapsayan ücretsiz toplu ulaşım kararı imzalamıştı.

Istanbul sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım Ne zamana kadar?

AK Parti ve MHP’nin oylarıyla komisyon ve meclisten geçen, Kovid-19 salgını nedeniyle sağlık çalışanlarının toplu taşıma araçları ve İSPARK AŞ.’ye ait otoparklardan 2021 yılı sonuna kadar ücretsiz yararlanmasını içeren teklif, İBB Başkanı İmamoğlu tarafından yeniden görüşülmek üzere meclise iade edildi.

Antalya sağlıkçılara otobüs ücretsiz mi?

Sağlık çalışanlarına ücretsiz toplu ulaşım Antalya ‘da sağlık çalışanları toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz faydalanacak.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Sağlık Yönetimi Tezli Yüksek Lisans Hangi Üniversitelerde Var?

Antalyada otobüslerde HES kodu zorunlu mu?

Antalya ‘da, toplu taşıma araçlarında HES kodlu biniş uygulaması başladı. 15 Ocak’a kadar ulaşım kartlarına HES kodu eşleştirmesi yapmayanlar otobüs, minibüs ve raylı sistemi kullanamayacak.

Antalya Ulaşım kimlere ücretsiz?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile ülke genelindeki tüm toplu taşıma araçları 65 yaş üstü vatandaşlarla engelli bireylere ücretsiz hale geldi. Tramvaylarda ve kendi otobüslerinde bu kararı uygulayan Antalya Büyükşehir Belediyesi özel toplu taşıma araçlarında da bu kararı uygulatıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *