Soru: Bursa Il Sağlık Müdürü Kim Oldu?

Bursa Il Saglik Muduru nereli?

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Fevzi YAVUZYILMAZ, 1973 yılında Trabzon Vakfıkebir’de doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2001 yılında mezun oldu. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Kuruluşları Yöneticiliği alanında Yüksek Lisans yaptı.

Bursa il Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvarı nerede?

Nilüfer ilçesi İhsaniye Mahallesinde 3.009 m2 arsa üzerinde yapımı tamamlanan 6.714 m2 kapalı alanlı Halk Sağlığı Laboratuvarı bünyesinde su kimyası laboratuvarı, su mikrobiyolojisi laboratuvarı, tıbbi laboratuvar, tüberküloz laboratuvarı ve aşı depoları yer alacaktır.

Bursa il sağlık müdürlüğü hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bursa İl Sağlık Müdürlüğü yakınından geçiyor: 92, 92/B, B/40, B/40-A, B/41-B, B/41-C, B/6.

Il sağlık müdürlüğü saat kaçta açılıyor?

İşte, 2021 yılı sağlık ocakları çalışma saatleri. SAĞLIK OCAĞI KAÇTA AÇILIYOR, KAÇTA KAPANIYOR? Yurt genelinde sağlık ocakları 08:00 – 12:30 / 13:30 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bursa sağlık Müdürü kim?

Sağlık Müdürümüz Dr. Fevzi Yavuzyılmaz İlçe Sağlık Müdürlüklerini Ziyaret Etti.

Dr Fevzi Yavuzyilmaz kimdir?

Fevzi Yavuzyılmaz, 1973 yılında Trabzon Vakfıkebir’de doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2001 yılında mezun oldu. Rize, Ankara ve Trabzon’da Acil Servis Hekimi ve Aile Hekimi olarak çalıştı. Trabzon’da birçok spor organizasyonunda yönetici olarak görev aldı.

You might be interested:  Sık sorulan: Sağlık Sen Istifa Formu Nasıl Doldurulur?

Aile hekimliği tahlil sonuçları nereden öğrenilir?

Aile hekimi tahlil sonuçlarını;

  1. Alo 182.
  2. E-nabız.
  3. MHRS.

Aile hekimliği tahlil sonuçları ne zaman çıkar?

Sağlık ocağı ( Aile Hekimliği ) merkezlerinin Online Laboratuvar Tahlil Sonuçları internet ortamında vatandaşların kullanımına açıktır. Sağlık Ocağında yaptıracağınız kan sonuçlarını ertesi gün almak istiyorsanız saat 13:00’ten önce kan vermeniz gerekiyor. Cuma günü yapılan tahlillerin sonuçları pazartesi günü açıklanır.

Halk Sağlığı Laboratuvarı ne iş yapar?

a) Ruhsatlandırma, Denetim ve Kontrol İzlemeye yönelik olarak; İnsani Tüketim amaçlı her tür suyun, yüzme suları, kaplıca suları, peloid ve deniz suyunun mikrobiyolojik ve kimyasal analizlerini yapmak. b) Atıksuların ve yüzey sularının mikrobiyojik ve kimyasal analizlerini yapmak.

Bursa il sağlık müdürlüğü hangi semtte?

Semt /Mahalle olarak Hüdavendigar Mah. ve Osmangazi ilçesine bağlıdır. Bursa İl Sağlık Müdürlüğü haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Bursa İl Sağlık Müdürlüğü posta kodu 16000.

Çekirge Doruk hastanesine hangi otobüsler gidiyor?

Bu Otobüs hatları Doruk Bursa Hastanesi yakınından geçiyor: 25, 48/A, 6/F-2, B/25, B/40-A.

Kent meydanına hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kent Meydanı Avm yakınından geçiyor: 14/F, 17/A, 17/D, 25, 35/H, 6/K-1, B/29, H/4.

Aile hekimliği saat kaçta açılıyor?

Yurt genelinde sağlık ocakları 08:00’de açılıyor, 12:30 / 13:30 arası öğle molasına giriyor ve saat 17:00’de ise kapanıyor. AİLE HEKİMLİĞİ HAFTA SONU AÇIK MI? Sağlık ocakları hafta sonu günleri yani Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır. 5

Il sağlık müdürlüğünde ne yapılır?

Sağlık hizmeti ile ilgili her türlü başvuru ve şikayeti değerlendirmek ve sonuçlandırmak. Laboratuvar ve müesseselerin açılış iş ve işlemlerini yürütmek. İşyerlerinin sağlık birimlerinin durumlarını saptamak, değerlendirmek, kayıtlarını tutmak ve mevzuat doğrultusunda gerekli işlemleri yapmak.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Ankara Üniversitesi Sağlık Yönetimi Nerede?

Sağlık ocağı kaçta açılıyor 2020?

Sağlık Ocakları yurt genelinde 08.00-17.00 arasında açıktır. 12.00-13.00 arası öğle tatili yapılmaktadır. Sağlık Ocağı çalışma saatleri yurt genelinde aynı olmakla birlikte bazı bölgelerde doktor çalışma saatleri değişiklik gösterebilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *