Soru: Çankaya Sağlık Kart Nasıl Alınır?

Çankaya kart nasıl alınır?

Çankaya Halk Kart Başvuru Koşulları

 1. Ankara Çankaya İlçesi sınırları içerisinde ikamet etmesi.
 2. Maddi bakımdan desteğe ihtiyacının olması ve ailede kişi başına düşen gelirin, asgari ücretin üçte birini geçmemesi şartını taşıması.
 3. Ailede yaşayanlara ait taşınmaz kaydının olmaması gerekmektedir.

Çankaya sağlık kart nerelerde geçerli?

SAĞLIK KARTIN GEÇERLİĞİ OLDUĞU KURUMLAR

 • ÖZEL ÇANKAYA YAŞAM HASTANESİ
 • DÜNYA GÖZ HASTANESİ
 • LİV HOSPİTAL.
 • ÖZEL İNCEK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HASTANESİ
 • MEDİCANA INTERNATIONAL ANKARA HASTANESİ
 • ÖZEL ANKARA CERRAHİ TIP MERKEZİ
 • ÖZEL ORTADOĞU HASTANESİ
 • ÖZEL DOĞAL HAYAT POLİKLİNİĞİ

Sağlık kart nedir?

Muayenehane ve hastanelerde üstün sağlık hizmetlerine ulaşmanın anahtarı AOK Sağlık Kartıdır. Bu kart üzerinde tüm kişisel bilgilerin kaydedildiği bir yonga bulunur. Ayrıca yongada üye numarası ve üyelik durumu gibi Sağlık Sigortası bilgileriniz de kayıtlıdır.

Şişli Kart hangi hastanelerde geçerli?

Protokole imza atan özel sağlık kuruluşları Surp Agop Ermeni Hastanesi, Özel Okmeydanı Hastanesi, Özel Okmeydanı Polikliniği, Özel Sanita Sağlık Grubu Diş Hastalıkları, Özel Tanfer Hastanesi, Steto Çevrimiçi, Şişli Kolan Hastanesi, Şişli Florance Nightingale Hastanesi, Türk Kalp Vakfı Tıp Merkezi ve Türkiye Hastanesi.

Baskent karta nasil basvuru yapilir?

İhtiyaç sahiplerine verilen Başkent Kart için başvurular Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin forms.ankara.bel.tr adresini ziyaret ederek istenen bilgileri doldurmak gerekiyor. Öncelikle Ankara’da ikamet eden ihtiyaç sahiplerine verilen Başkent Kart almaya hak kazanan vatandaşlara cep telefonu ile bilgilendirme yapılacak.

You might be interested:  FAQ: Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı 2019 Ne Zaman?

Sağlık kart nasil alınır?

HABERLER

 1. https://bireysel.istanbulkart. istanbul sitesine üye olun ve kullanıcı adı şifreniz ile giriş yapınız.
 2. Menüden istanbulkart Almak İstiyorum’u seçin ve Sağlık Çalışanı Kartını seçin.
 3. Başvuru Formunu Doldurma; https://bireysel.istanbulkart.
 4. Kart Ücretini Yatırma;
 5. Başvuru Takip;
 6. Kartı Teslim Alma;

Sağlık kartı uzatıldı mı?

İBB Meclisi AK Parti grubunun çalışmalarını tamamlamasıyla söz konusu teklif, temmuz ayı meclis gündemine alındı. AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, ” Sağlık çalışanlarımızın toplu taşıma ve İSPARK’ları ücretsiz kullanma hakkını 31 Aralık 2021’e kadar uzatıyoruz.

Ankara Sağlık kartı ne zamana kadar geçerli?

Ankara Büyükşehir Belediyesi de EGO Genel Müdürlüğü’nün almış olduğu bir kararla 22 Mart 2020 tarihinden itibaren sağlık çalışanlarımıza toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullandırılması için bir karar almış ve bu kararı daha sonra 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatmıştır.

Saglikci karti ne zamana kadar gecerli?

İstanbul’da sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı en son 12 Mart 2021 tarihinde süresi uzatılmıştı. Sağlık çalışanları İstanbulkart ile tüm toplu taşıma araçlarını ve İSPARK otoparklarını ücretsiz olarak 30 Haziran 2021 tarihine kadar kullanabilmesi öngörülmüştü.

Sağlık çalışanlarına metro ücretsiz mi?

EGO Genel Müdürlüğü, Ankara’da sağlık çalışanlarının toplu taşıma araçlarından ücretsiz olarak yararlanma hakkının 1 Temmuz itibarıyla sona erdiğini duyurdu. Ankara’da koronavirüsle mücadelede görev yapan sağlık çalışanları otobüs, metro ve Ankaray’dan 30 Haziran tarihine kadar ücretsiz yararlandı.

Annelere ücretsiz ulaşım kartı nasıl alınır?

4 yaş ve altında çocuğu olan ve bebekli anneler bedava ulaşım hakkı için İETT merkezlerinden kimlikleriyle başvuru yaparak, anne kart akbilini alabilecekler. Başvurular online İBB web sayfasından yapılacağı gibi aşağıdaki linkte bulunan beyaz masadan da gerçekleşebilir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Hamidiye Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Nerede?

Şişli Belediyesi komşu kart nedir?

Şişlililer KOMŞU KART ‘a yüklenen para puanlarıyla, İninal Kart Hizmetleri’nin altyapısı sayesinde VISA Kart ağının geçerli olduğu tüm işletmelerde alışveriş yapabiliyorlar. Kartın, “İndirim Kart ” fonksiyonu sayesinde Şişli ‘de anlaşmalı işletmelerde indirimli alışveriş yapılabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *