Soru: Koç Burcu Hangi Sağlık Problemlerini Yaşayabilir?

Koç burcu kadını hangi sağlık sorunlarına yatkındır?

Özellikle baş bölgesi hassas olan Koç burcunun en sık yakındığı hastalıklar, baş ağrısı, ateş yükselmesi, migren, beyin iltihabı, adale hastalıkları, yüksek tansiyon.Aceleci, ani ve atak oluş yüzünden kazalara açık olan Koç burcu, Terazi burcundan gelen zıt etkilerle böbrek ve bel bölgesinde hassasiyet yaşayabiliyor.

Koç Burcu 2021 neler bekliyor?

KOÇ BURCU (21 Mart- 20 Nisan) Yükselen Koç ve Koç Burcu olanlar 2021 yılında şans, fırsat, yenilik ve farklı dünya düzenini gelecek hayat hedefleriniz ve sosyal ilişkileriniz alanında deneyimleyeceksiniz. Bu hızlı süreç sizin ateşinizi güçlü bir şekilde fitillemeye destek verecek.

Kova burcu hangi hastalıklara yatkın?

KOVA BURCU Dolaşım sistemi hastalıkları, varis, ishal, kabızlık, reflü, ayak ağrıları, sivilce ve kalp hastalıkları; kova burçlarının en sık karşılaştığı problemler arasındadır.

Ikizler burcu hangi organı temsil eder?

BOĞA – Vücutta omuz başlangıcından enseye kadar olan kısmı yönetir. İKİZLER – Omuz, kollar, el, parmaklar, akciğer, bronş tüpleri, zihin, sinir sistemi, safra, dil, kalçayı temsil etmektedir.

En cok hangi burç depresyona yatkın?

Depresyona girmeye en yatkın olan burç yengeç burcudur. Gezegeni ay olan yengeç burçları duygusal yapıları nedeni ile depresyona çok yatkın olurlar. Duygusal olmalarının yanında yengeç burçlarının kararsız ve çok iyi kalpli yapıları da daha çok üzülmelerini ve sık sık depresyona girebilmelerini sağlar.

You might be interested:  FAQ: Öğrenci Sağlık Raporu Nasıl Alınır?

Akrep burcu hangi hastalıkları?

AKREP – Penis, hayalar, prostat, rektum, mesane, östrojen ve testesteron hormonu Akrep yönetimi altındadır. Mesane problemleri, mesanede yaralar, anüste çatlaklar, rahim hastalıkları, cinsel problemler, östrojen ve testesteron hormonunda salgı problemleri genel olarak Akrep burcu rahatsızlıklarıdır.

Koç burcu 2022 neler bekliyor?

Koç burcu 2022 para Maddi konularda bir hayli dikkatli olmanız gereken bir yıl sizleri bekliyor. Gelir gider dengenizi korumakta zorlanabilirsiniz. Beklenmedik harcamalar ve giderler canınızı fazlasıyla sıkabilir.

Koç burcu zengin olur mu?

Koç burcu zenginler arasına girdiği gibi aynı zamanda da en çok girişimci çıkaran burç oluyor! Risk almaktan korkmamak, yenilgilerden sonra pes etmemek, motivasyon ve azim!

Koç Yeniayı 2021 ne zaman?

12 Nisan Pazartesi günü Türkiye saati ile 05:29’da koç burcunun 22 derecesinde bir yeniay doğuyor sevgili okuyucularım. Yeniaylar, Güneş ve Ay’ın aynı burcun aynı derecesinde bir araya geldiği, kavuşum yaptığı Ay fazıdır.

Boğa burcu hangi hastalıkları?

Boğa burçları ağır yemeklere düşkün olurlar. Çok kolay şişmanlarlar. Kilo ile ilgili tüm rahatsızlıklar onları bulur. Şeker hastalığı ve kalple ilgili problemler sağlıklarını tehdit ederken, ileri yaşlarda tansiyon problemleri en çok boğa kişilerinde görülür.

Şizofren hastaları hangi burç?

Koç burçları ise Şizofreni rahatsızlığına yatkındırlar. Burcunun en öfkeli ve sürekli öfke patlamaları yaşayan burç olduğu tartışmasız bir gerçek. Özel bir algıları vardır ve etraflarındaki olaylara şüpheyle yaklaşırlar. Etraflarında gerçekleşen her şey onlara diğer insanlara gözüktüğünden farklı gözükür.

Hangi burçlar?

Şimdi sırasıyla tüm burçları ve özelliklerini ele alırsak;

  • Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
  • Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
  • İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
  • Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)
  • Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
  • Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
  • Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
You might be interested:  Sağlık Ocaklarında Hangi Tahliller Yapılır?

Ikizler burcu nasıl bir şey?

İkizler burcu insanları hızlı düşüncelerine uygun çabuk hareket ederler. Ayni anda birkaç işi birden yapabilirler. Onların adapte olamayacakları iş yoktur. Bu yüzden değişik karakterli olmaları ile tanınırlar.

Oğlak burcu neyi yönetir?

Yönetici gezegeni Satürn gerçekçilik ve yaşlılığı ve yaşlanmayı sembolize eder. Tüm bu özelliklerin kombinasyonu yaşlılıkta maddi güvenceye sahip bireyler yaratır. Finansal bağımlılık düşüncesi bir Oğlak için nefret vericidir. Geleneksel olarak Oğlak çiçek açmayı ve gelişimi ifade eder.

Burçlar ne ifade eder?

Burç, insanın doğum anında Güneş’in hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir alanın sembolik ifadesidir. Eğer doğduğunuz noktadan gökyüzüne, Güneş’e doğru hayali bir çizgi çizer ve bu çizgiyi sonsuza doğru uzatırsanız, bu çizginin bir burca ulaştığını görürsünüz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *