Soru: Memorial Sağlık Grubu Nerede?

Memorial Hastanesi hangi illerde var?

Memorial İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 11 hastane, 1 tıp merkezi, 1 wellness merkezi ile sağlığınız için daima yanınızda

Şişli Memorial sahibi kimdir?

Turgut Aldın 2006 yılında Memorial ‘ın tamamını satın aldı. Memorial Hastanesinin sahibi olan Turgut Aydın aynı zamanda A101 ve English Home zincirinin de sahibi. 2000 yılında hizmete giren Memorial Sağlık Grubunun çoğunluk hissesi, Turgut Aydın ve ailesinin aitti.

Memorial Ataşehir Hastanesi hangi yakada?

Uluslararası sağlık standartlarında, modern altyapısı ve üstün tıp teknolojisi ile hizmet veren Memorial Ataşehir Hastanesi ‘nin, İstanbul Anadolu yakasında 22 bin m2’lik alan üzerine kurulu kampüsünde 144 yatak kapasitesi bulunuyor.

Memorial Şişli ne zaman açıldı?

1995’te kurulan Memorial Sağlık Grubu, sadece Türkiye’de değil dünyada bir referans merkezi haline gelecek ilk hastanesinin projesini 1996 yılında başlattı.

Memorial Hastanesi kaç şubesi var?

İlk hastanesi 2000 yılında kurulan Şişli Memorial Hastanesidir. Hastaneleri, ayaktan tedavi merkezleri, göz sağlığı merkezi ve laboratuvarları ile grubun 6 şubesi vardır. Grup JCI Akreditasyon Kalite Belgesi’ni Türkiye’de ilk, dünyada alan 21. hastane olmuştur.

Memorial kontrol süresi ne kadar?

Türk Tabipleri Birliği ve Sağlık Bakanlığı uygulamaları kapsamında 10 gün olarak uygulanmaya başlanan kontrol muayenesi süresi, hizmet alınan ilk gün dahil olarak hesaplanmaktadır.

You might be interested:  FAQ: Iş Için Sağlık Raporu Devlet Hastanesinden Nasıl Alınır?

Ugur genc kimdir?

Uğur Genç, Memorial Sağlık Grubu’nun CEO’su. 11 yıl önce CEO’luk koltuğuna oturan tecrübeli isim, Türkiye’nin en genç ve başarılı CEO’larından biri. Trabzon Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Ortadoğu Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nü birincilikle bitirdi.

101 marketin sahibi kim?

A101 Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yaşar Aydın, 1967 yılında Trabzon’un Maçka ilçesinde doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil Mühendisliği mezunu olan Ahmet Yaşar Aydın, evli ve üç çocuk babasıdır. A101 Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Turgut Aydın, 1942 yılında Trabzon’un Maçka ilçesinde doğdu.

Dr Sevim şuekinci kimdir?

İstanbul Tabip Odası ve Havacılık Tıbbı Derneği üyesi olan Dr. Sevim Şuekinci, 1971 yılında İstanbul”da doğdu. İstanbul Yeni Levent Lisesini bitirdi. 1995 yılında Marmara Ün. Halen, Memorial Sağlık Grubu Kalite Koordinatörü, Medikal Direktör Yardımcısı ve Havacılık Tıp Merkezi Başkanlığı görevlerini yürütüyor.

Medicana Ataşehir kimin?

İSTANBUL (AA) – Medicana Sağlık Grubu, 95 milyon dolarlık yatırım yaptığı 14. hastanesi Medicana Ataşehir ‘i hizmete açtı. Tüm tıbbi branşlarda uzman sağlık profesyonelleri ve teknolojik altyapıya sahip Medicana Ataşehir ‘in, dünya çapında bir hastane olması ve sağlık turizmine öncülük etmesi hedefleniyor.

Memorial Ataşehir e hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ataşehir Memorial Hastanesi yakınından geçiyor: 14ŞB, 19E, 19EK, 19M.

Dr Azmi Özler Kimdir?

Azmi Ozler ünlüdür Kardiyovasküler Cerrah 38 yıldan daha uzun bir süredir başarıyla uygulanmaktadır. Uzmanlık alanı kardiyovasküler ameliyatları kapsamaktadır. Kalp, akciğer, yemek borusu ve kan damarlarında vb. Ameliyatlar yapma konusunda son derece yeteneklidir.

0 212 314 66 66 nerenin telefonu?

Bu numara ” sıfır ikiyüz on iki – üçyüz on dört – altmış altı – altmış altı ” olarak okunur. 02123146666 numaralı sabit hat -İSTANBUL (AVRUPA YAKASI)- iline kayıtlıdır.

You might be interested:  FAQ: Sağlık Yönetimi Okuyup Ne Olunur?

Şişli Memorial Hastanesi SGK anlaşması var mı?

Şişli, Ataşehir, Suadiye ve Etiler’de merkezleri bulunan Memorial Hastaneleri SGK ile anlaşmalı. Kardiyoloji, kardiyovasküler cerrahi ve organ nakli dallarında sadece Şişli ve Ataşehir’deki merkezlerde SGK geçerli.

Bahçelievler Memorial Hastanesi ne zaman açıldı?

Memorial Sağlık Grubu, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *