Soru: Nişantaşı Üniversitesi Sağlık Myo Nerede?

Nişantaşı Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu hangi kampüste?

Maslak 1453 Neotech Kampüsü ‘müze toplu ulaşım kullanarak gelmek isteyen ziyaretçilerimiz İTÜ metro durağının plazalar çıkışından çıkarak, Sun Plaza ATM alanında bulunan servislerimizi kullanarak kampüsümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Nişantaşı Üniversitesi 2 yıllık Kampüsü nerede?

Nişantaşı Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü, İstanbul Şişli İlçesi, Pangaltı Ergenekon caddesi üzerindeki yerleşkede eğitim veriyor.

Nişantaşı Meslek Yüksek Okulu nerede?

Nişantaşı Meslek Yüksek Okulu Üniversitesi 41.052147 enlem ve 28.985023 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Meşrutiyet Mh. ve Şişli ilçesine bağlıdır.

Nişantaşı Üniversitesi Odyometri bölümü hangi kampüste?

Üniversitemiz Maslak 1453 NeoTech Kampüsü’ndeki 124 uygulama laboratuvarı ile son teknoloji odyometri test ekipmanları ve İş Başındaki Mesleki Uygulamalar dersi sayesinde, en önemlisi ise öğrencilerine kamu hastanelerinde staj yapabilme imkânı sağlamasıyla öğrencilerini başarıya ulaştırmak için çalışmaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi nerede?

İstanbul’un merkezinde Pangaltı Ergenekon caddesi üzerindeki yerleşkede eğitim verilmektedir. Her türlü ulaşım imkanlarına yürüyüş mesafesinde olan kampüs Osmanbey Metro istasyonuna 200 metre uzaklıktadır.

Nişantaşı Üniversitesi Diyaliz bölümü nerede?

Nişantaşı Üniversitesi Diyaliz Bölümü Taban ve Tavan Puanları Başarı Sıralaması Nişantaşı Üniversitesi, Vakıf, Diyaliz Bölümü, Nişantaşı Meslek Yüksekokulu bünyesinde yer alan bir bölümüdür. Üniversite İstanbul ilimizde yer almaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi Moda Tasarım bölümü nerede?

Bölümümüzün öğrencileri Maslak 1453 Neotech Kampüsü ‘nde Eğitim 5.0 sistemi içerisinde giyim, dokuma, örme, baskı temel alanlarında eğitim görürler.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Sağlık Teknisyeni Nedir Ne Iş Yapar?

Nişantaşı Üniversitesi Fizyoterapi hangi kampüste?

Neotech Kampüsü ‘nde eğitim görecek öğrenciler zengin sosyal olanaklarla yalnız derslere değil, sosyal hayata da hazırlanırlar. Eğitim 5.0 yaklaşımı diploma vermeye değil; mesleki yeterlilik, düşünme ve fikir üretme yetisi kazandırmaya yöneliktir. Üniversitemizde çift ana dal yapma imkânı da vardır.

Istanbul istinye Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu nerede?

Bu tanıma uygun olarak kuruluşunu ve hazırlıklarını tamamlayan İstinye Üniversitesi Meslek Yüksekokulu, her yönü ile modern Topkapı Kampüsünde, yaşamınıza renk katmak ve geleceğinize yön vermek üzere sizleri bekliyor.

Nişantaşı tercih bursu nedir?

İlk tercihine Nişantaşı Üniversitesi’ni yazan adaylar ÖSYM indirimlerine ek olarak yüzde 30 tercih bursu kazanıyor, aynı zamanda NeoTech Campus’e gelerek tercih yapan öğrenciler yüzde 5 Kampüste Tercih bursu da elde ediyor. 28 Temmuz’da başlayan Nişantaşı Üniversitesi Tercih Günleri 13 Ağustos’a kadar devam edecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *