Soru: Samsun Il Sağlık Müdürü Kim?

Samsun Sağlık müdür?

Sağlık İl Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali ORUÇ,

Mesut ilkyaz kimdir?

1976 yılında Fatsa’da doğdu. Aralık 2017 tarihinden itibaren Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaya başladı ve Kasım 2019 tarihinden itibaren Personel Hizmetleri Başkanı olarak atandı ve halen buradaki görevine devam etmektedir.

Samsun il sağlık müdürü nereli?

1980 yılında Hozat’ta doğan 41 yaşındaki Muhammet Ali Oruç, ilkokul, ortaokul ve liseyi Malatya’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2006-2007 yıllarında Malatya’da Sağlık Ocağı Sorumlu Hekimliği ve Sağlık Grup Başkanlığı yaptı.

Atakum ilçe sağlık müdürü kim?

Ömer Barış Çankaya – Müdür – Atakum İlçe Sağlık Müdürlüğü | LinkedIn.

184 numara nereye ait?

Sağlık Hizmetleri ile ilgili her türlü şikayet için Sağlık Bakanlığı”nın (SABİM) ALO 184 adlı hattı arayabilirsiniz.

Muhammet Ali oruc kimdir?

1980 yılında Hozat’ta doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Malatya’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2006-2007 yıllarında Malatya’da Sağlık Ocağı Sorumlu Hekimliği ve Sağlık Grup Başkanlığı yaptı.

Giresun il sağlık müdürü kim?

İl Sağlık Müdürümüz Dr.Mustafa KASAPOĞLU, ziyaretleri için Giresun İl Sağlık Müdürü Op.Dr.Ahmet BAL, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr.Ünal ÖZEK, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr.Muhammet AKSU, Personel Ve Destek Hizmetleri Başkanı Mehmet ŞAHİN’e teşekkür etti.

Sinop Sağlık müdür?

Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *