Zonguldak Il Sağlık Müdürü Kim?

Zonguldak il sağlık müdürü kim oldu?

ZONGULDAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Bu nedenle Atatürk Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Ertuğrul Güner İl Sağlık Müdürlüğünde düzenlenen devir teslim töreni ile görevini mevcut İl Müdürü Dr. Bilal Cin’den devraldı.

Dr Ertuğrul Güner kimdir?

1973 yılında Amasya’ da doğdu. İstanbul Kabataş Erkek Lisesinden mezun oldu. 1989 – 1995 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde okudu. 1995 – 2000 yılları arasında 19 Mayıs Tıp Fakültesi iç hastalıkları uzmanlığını tamamlamıştır.

Kdz Ereğli ilçe sağlık müdürü kimdir?

EREĞLİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ DR İSMAİL YAVUZ ALS HASTASI 16 YAŞINDAKİ VEDAT BURAK ILE 12 YAŞINDAKİ MELİKE’Yİ EVLERİNDE ZIYARET ETTİ.

184 numara nereye ait?

Sağlık Hizmetleri ile ilgili her türlü şikayet için Sağlık Bakanlığı”nın (SABİM) ALO 184 adlı hattı arayabilirsiniz.

Bartın il sağlık müdür?

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Alpaslan EROL’un sağlık çalışanlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür mesajı

Kütahya il sağlık müdürü kim?

Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü görevine Sinop eski İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan getirildi. 1975 Sivas doğumlu olan Dr. Mehmet Erşan, ilk ve orta öğrenimini Sivas’ta tamamladı.

183 ne demek?

Çocukların ihmal ve istismarı, kadına yönelik şiddet gibi konulardaki ihbarları değerlendirmek, acil durumları ilgili kurumlara bildirmek amacıyla kurulan “Alo 183 Kadın, Çocuk ve Sosyal Hizmet Danışma Hattı” 24 saat boyunca hizmet veriyor.

Hastaneleri nereye şikayet edebilirim?

Sağlık Hizmetleri ile ilgili her türlü şikayet için Sağlık Bakanlığı”nın (SABİM) ALO 184 adlı hattı arayabilirsiniz. Başvuru Şekli: Postayla yapılan başvurular kabul edilmez. İlgili kişi şahsen başvurmak zorundadır.

You might be interested:  FAQ: Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Kim?

Korona için neresi aranıyor?

ALO 184 numaralı Sağlık Bakanlığı iletişim hattı aracılığıyla COVID-19 (Corona) vaka bildirimlerini yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *