Ankara Sağlık Çalışanlarına Otobüs Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

EGO sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz?

Ankara Büyükşehir Belediyesi de EGO Genel Müdürlüğü’nün almış olduğu bir kararla 22 Mart 2020 tarihinden itibaren sağlık çalışanlarımıza toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullandırılması için bir karar almış ve bu kararı daha sonra 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatmıştır.

Eskişehir’de sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım Ne zamana kadar?

Sağlık çalışanlarına tanınan şehir içi toplu ulaşım araçlarından ücretsiz yararlanma hakkı, 30 Haziran tarihi itibariyle sona erdi.

Saglikcilara otobus ne zamana kadar bedava?

İBB Meclisi’nin kararıyla salgın nedeniyle sağlık çalışanlarına otopark ve toplu taşıma hizmetlerini ücretsiz kullanma hakkı tanınmıştı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte 1 Temmuz’dan itibaren sağlık çalışanlarına tanınan bu hakkın sona ereceğini açıkladı.

EGO otobüsleri Sağlıkçılara ücretsiz mi?

EGO Genel Müdürlüğünün 22 Mart 2020’de aldığı kararla sağlık çalışanlarına ücretsiz toplu taşıma hizmeti verdiğini anımsatan Yalçın, “Bu karar 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatıldı. Sağlık çalışanlarına 31 Aralık 2020’ye kadar ücretsiz toplu taşıma hakkını tanıyan önerge, oy birliğiyle kabul edildi.

You might be interested:  Sık sorulan: Zorunlu Sağlık Sigortası Ne Kadar?

Izmir toplu taşıma sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık -Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Cihan Bektaş da Büyükşehir Belediyesince kendilerine ” Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin ücretsiz ulaşım ve kamuya ait sosyal tesislerden yararlanma hakkının 31 Mart 2021’e kadar devam etmesi kararı alınmıştır.

Konyada sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Yeni tip korona virüs (Covid-19) pandemisi nedeniyle sağlık çalışanlarına tanınan ücretsiz toplu taşıma hakkında süre, 31 Aralık itibariyle sona eriyordu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı yeni bir kararla süre, 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatılmıştı.

Eskişehir toplu taşıma Sağlıkçılara ücretsiz mi?

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 30 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yayımlanan “tasarruf tedbirleri” genelgesini gerekçe göstererek sağlık çalışanlarına tanınan ücretsiz toplu taşıma kullanım hakkını kaldırdı.

Tramvay Sağlıkçılara ücretsiz mi?

Bu kapsamda sağlık çalışanları ve eczacılar 3 ay süreyle belediye otobüslerinden, tramvay ve deniz ulaşımından ücretsiz yararlanabilecek.

Sağlıkçılara ücretsiz ulaşım devam edecek mi?

Sağlık çalışanlarının 1 Temmuz’da açılma süreci ile birlikte sona eren toplu taşıma araçlarını ve İSPARK otoparklarını ücretsiz kullanma haklarının 31 Aralık’a kadar uzatılmasına ilişkin komisyon raporu da oylandı. Yarından itibaren sağlık çalışanları CHP’nin muhalefetine rağmen ücretsiz kullanmaya devam edecek ” dedi.

Sağlık çalışanlarına halk otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Kamu ve özel sağlık çalışanlarının Özel Halk Otobüsleri de dahil toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilmesi karar 30 Haziran tarihine kadar uzatıldı.

Denizli Sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi sağlık kurumu çalışanları ile eczacılara yönelik hayata geçirdiği belediye otobüsleri ile ücretsiz ulaşım desteğini 1 Ekim’e kadar devam ettirecek.

You might be interested:  Soru: Iş Için Sağlık Belgesi Nasıl Alınır?

Antalya Sağlıkçılara ücretsiz ulaşım ne zamana kadar geçerli?

Sağlık çalışanlarının toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanma hakkı 30 Haziran 2021’e uzatıldı

Otobüs kimlere ücretsiz?

% 40 ve üzeri bir oranda engeli bulunan vatandaşlarımız; Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı tarafından verilen kimlik kartı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen Engelliler için Kimlik Kartı veya nüfus cüzdanlarında özür oranı belirtilmiş nüfus cüzdanlarını görevli personele ibraz etmek

Ankarada Saglikcilara otobus bedava mi?

EGO Genel Müdürlüğü, Ankara ‘da sağlık çalışanlarının toplu taşıma araçlarından ücretsiz olarak yararlanma hakkının 1 Temmuz itibarıyla sona erdiğini duyurdu. Ankara ‘da koronavirüsle mücadelede görev yapan sağlık çalışanları otobüs, metro ve Ankaray’dan 30 Haziran tarihine kadar ücretsiz yararlandı.

Toplu taşıma kimlere ücretsiz?

MADDE 5 – (1) Türk vatandaşı olan altmış beş yaş ve üzeri kişiler, demiryolları ve denizyollarının şehiriçihatları ile belediyelere, belediyeler tarafından kurulan şirketlere, birlik, müessese ve işletmelere veya belediyeler tarafından yetki verilen özel şahıs ya da şirketlere ait şehir içi toplu taşıma hizmetlerinden

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *