Aydın Sağlık Müdürü Kim Oldu?

Dr Osman açikgöz kimdir?

Kasım 2018-Nisan 2020 tarihleri arasında “Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı Birinci Danışmanı” olarak görev yaptı. Nisan 2020 tarihinden itibaren 29 Mayıs Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Hukuk Ana Bilim Dalı’nda doçent öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

Aydın il Sağlık Müdürü nereli?

Aydın Sağlık İl Müdürlüğüne, Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Osman Açıkgöz atandı. Kayserili olduğu öğrenilen Dr.

Aydin Il Sağlik müdür?

Osman Açıkgöz, Aydın İl Sağlık Müdürü olarak atandı.

Il sağlık müdürü kim?

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Dr. Kemal Memişoğlu aslen Rizeli olup, 1966 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 1990 yılında bitirdi. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden 1995 yılında Genel Cerrahi Uzmanlığını aldı.

Nazilli ilçe sağlık müdürü kim?

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Osman AÇIKGÖZ yapımı devam eden Nazilli İlçe Sağlık Müdürlüğü, Nazilli Aile Sağlığı Merkezi ve Toplum Sağlığı Merkezi inşaatında yerinde incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar ile inşaatın durumu hakkında İlçe Sağlık Müdürü Dr. Şule GÜLEKEN AKBAŞ ve firma yetkililerinden bilgi aldı.

Manisa il sağlık müdürü kim?

Şanlıurfa Sağlık Müdürü Doç.Dr.Emre Erkuş, Manisa İl Sağlık Müdürlüğüne atandı. Manisa İl Sağlık Müdürü Dr.Necip Yemenici’nin yerine Doç.Dr.Emre Erkuş’un atandı.

Dr Ünal hülür kimdir?

Ünal Hülür. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1993-2002 yılları arasında, Gümüşhane’de Sağlık Müdür Yardımcılığı ve Sağlık Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Ankara’da, Sağlık Projesi Genel Koordinatörlüğü’nde Eğitim Birim Sorumlusu olarak 2002-2003 yılları arasında çalıştı.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Sağlık Raporumu Nasıl Öğrenebilirim?

Zülfikar Akelma kimdir?

Zülfikar Akelma, 1978 yılında Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Siverek Şair İbrahim Rafet İlkokulu, ortaokulu Siverek İmam Hatip Ortaokulu, liseyi ise Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi’nde okudu. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Akelma, 2003 yılında mezun oldu.

Ankara il Sağlık Müdürü nereli?

Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Gülüm 1969 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir. İlk ve Orta öğrenimini Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış ve 1994 yılında başarı ile mezun olmuştur. 2004 yılında Üroloji uzmanlığını Harran Üniversitesinde tamamladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *