FAQ: Il Sağlık Müdürü Kim?

Gaziantep Sağlık il Müdürü kim?

Fahrettin Koca Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğüne tam yetkiyle Tiryaki’yi atadı. GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. ÜMİT MUTLU TİRYAKİ VİRÜSE YAKALANDI.

Bursa il Sağlık Müdürü kim?

21.10.2020 tarihi itibarıyla Bursa İl Sağlık Müdürü olarak atanan Dr. Fevzi YAVUZYILMAZ, evli ve bir çocuk babasıdır.

Ankara il sağlık müdürü kim oldu?

Dr. Ahmet Zülfikar Akelma, Ankara İl Sağlık Müdürlüğü görevine atandı. Ankara İl Sağlık Müdürü Prof. Dr.

Edirne Sağlık il Müdürü kim?

Ali Cengiz KALKAN daha sonra Çerkezköy Devlet Hastanesi başhekim yardımcılığı görevine atandı. 694 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Sağlık Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatlarının yapısının değiştirilmesinin ardından da Sağlık Bakanlığımız tarafından Edirne İl Sağlık Müdürü olarak atandı.

Dr Ümit Tiryaki kim?

Gaziantep Sağlık İl Müdürlüğüne Hatay İl Sağlık müdür vekili Dr. Ümit Tiryaki atandığı öğrenildi. Ümit Tiryaki atandığı öğrenildi.Uzman Dr. Serdar Sarıfakı’nın istifası ile boşalan sağlık il müdürlüğü görevine Hatay İl Sağlık müdür vekili Dr Ümit Tiryaki Gaziantep İl Sağlık Müdürü olarak atandı.

Gaziantep sağlık Müdürü değişti mi?

2019 – 2020 Hatay Suriye Görev Gücü Başkalığı görevini yürüttü. 2020 Sağlık Bakanlığı Suriye Görev Gücü Genel Koordinatörü olarak görev yaptı. 14.08.2020 tarihinde Gaziantep İl Sağlık Müdürü olarak atandı ve halen bu görevine devam etmektedir.

You might be interested:  Soru: Genel Sağlık Sigortası Ücreti Ne Kadar?

Dr Fevzi Yavuzyilmaz kimdir?

Fevzi Yavuzyılmaz, 1973 yılında Trabzon Vakfıkebir’de doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2001 yılında mezun oldu. Rize, Ankara ve Trabzon’da Acil Servis Hekimi ve Aile Hekimi olarak çalıştı. Trabzon’da birçok spor organizasyonunda yönetici olarak görev aldı.

Bursa Il Saglik Muduru nereli?

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Fevzi YAVUZYILMAZ, 1973 yılında Trabzon Vakfıkebir’de doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2001 yılında mezun oldu. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Kuruluşları Yöneticiliği alanında Yüksek Lisans yaptı.

Balıkesir il sağlık müdür?

İl Sağlık Müdürlüğü görevine Uz.Dr. Serkan Kadir KESKİN atandı

Ankara il sağlik mü?

İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Zülfikar Akelma, Mamak Devlet Hastanesi’ni Ziyaret Etti.

Zülfikar Akelma kim?

Zülfikar Akelma Ankara İl Sağlık Müdürü Olarak Atanmıştır. Hastanemizde Başhekim olarak görev yapan Doç. Dr. Zülfikar Akelma 15.06.2021 tarihinde Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atanmıştır.

Ankara il Sağlık Müdürü nereli?

Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Gülüm 1969 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir. İlk ve Orta öğrenimini Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış ve 1994 yılında başarı ile mezun olmuştur. 2004 yılında Üroloji uzmanlığını Harran Üniversitesinde tamamladı.

Çanakkale il sağlık müdürü kimdir?

09 Ağustos 2021 Çanakkale İl Sağlık Müdürümüz Sayın Op.Dr.Gökhan BAŞTÜRK, Ezine Devlet Hastanesi’ni

Mustafa ishak Yıldırım kimdir?

MUSTAFA İSHAK YILDIRIM KİMDİR? Balıkesir Ayvalık doğumlu Uzm.Dr. Mustafa İshak Yıldırım Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1999 yılında mezun oldu. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 2006 yılında Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanlığını tamamladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *